رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • Shorts

دانلود کارتون Star Wars: Young Jedi Adventures

دانلود کارتون Star Wars: Young Jedi Adventures ، که با عنوان کارتون جنگ ستارگان: ماجراجویی های جدای جوان شناخته میشه، محصول سال ۲۰۲۳ هست و  مناسب بچه‌ های بالای پنج ساله. این کارتون با ماجراجویی های زیادش، تجربه هیجان‌ انگیزی رو برای طرفداران کوچولوی جنگ ستارگان رقم میزنه.

داستان انیمیشن ماجراجویی های جدای جوان حول محور سه شخصیت به اسم‌ های کای برایتستار، لیس و نوبز می‌چرخه، که می‌خوان توی جدای، حرفه‌ای بشن. اونها با استادشون کلی تمرین‌ می‌کنن و چیزای جدید یاد می‌گیرن. 

در این حین، خوش گذرونی های خاص خودشون رو هم دارن. بعد از اینکه اونها به معبد جدای نقل مکان می‌کنن، با دوست جدیدی آشنا میشن و ماجراجویی های جدیدی رو آغاز می‌کنن.

 

دانلود کارتون Star Wars: Young Jedi Adventures زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

برای بچه‌ هایی که تاحالا انیمیشن جنگ ستارگان رو ندیدن یا حتی طرفدار این انیمیشن هستن، انیمیشن Star Wars: Young Jedi Adventures می‌تونه انتخاب مناسبی باشه. شخصیت‌ ها هم الگوی درستی هستن، چون به کار و هدفشون پایبندن و به هم و بقیه احترام می‌ذارن.

توی کارتون جنگ ستارگان: ماجراجویی‌ های جدای جوان ، کودکان با مفهوم همکاری آشنا میشن، چون توی سه شخصیت اصلی، این رو می‌بینن که چجوری به همدیگه توی مشکلات کمک می‌کنن.

در رابطه با خشونت توی سریال باید گفت از برخی سلاح‌ ها مثل شمشیر استفاده شده، اما خشونتی وجود نداره و بیشتر جنبه کارتونی داره. در نتیجه آسیبی به کسی نمیرسه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جنگ ستارگان: ماجراجویی های جدای جوان در وب سایت دوزبانه شو

شاید در مقایسه با سری اصلی جنگ ستارگان ، سریال Star Wars: Young Jedi Adventures سبک و ساده به نظر برسه و خیلی مرموز و پیچیده نباشه، اما باعث دلگرمیه که یه سریال از جنگ ستارگان مناسب کودکان هست تا اونها هم بتونن از این مجموعه لذت ببرن.

کارتون Star Wars: Young Jedi Adventures مناسب سنین 5 سال به بالاست و در صورتی که فرزندتون 5 سالش شده، این کارتون رو براش پخش کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم که کارتون The Fixies رو هم برای فرزندتون تهیه و پخش کنید.