اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون The Fixies

دانلود کارتون The Fixies ، یا همون کارتون مهندسین محصول سال ۲۰۱۰ و مناسب بچه‌ های بالای چهار ساله‌. حدس بزنین اون پیچی که روی زمین خونتون دراز کشیده و بچه‌ ها نمی‌دونن دقیقا به چه دردی می‌خوره، چیه؟ یکی از مهندسین قصه ما!

داستان انیمیشن مهندسین با این ایده بازی می‌کنه که این پیچ‌ ها که تو خونه هممون پیدا میشه، در واقع موجودات کوچولویی‌ان که به رایانه، جاروبرقی، اجاق‌ها و چیزای دیگه، داخل و خارج میشن تا چیزایی که درست کار نمی‌کنن رو تعمیر کنن. این موجودات کوچولو، موضوعات مختلف STEM یا اِستم رو یاد میدن. استم همون علوم مختلف مثل فناوری، ریاضیات و مهندسی میشه.

 

دانلود کارتون The Fixies زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های انیمیشن The Fixies شامل تام، سیمکا، نولیک و ورد میشه. تام که شخصیت اصلی قصه ماست، شاید همیشه الگویی عالی نباشه، چون اغلب کارهارو برای کمک به خودش می‌کنه تا بقیه. اما سیمکا و نولیک مهربون و متفکرن. همینطور ورد، دختری کلیشه ایه و فقط به خودش و ظاهرش اهمیت میده‌.

باید گفت توی سریال مهندسین ، شخصیت اصلی به طور مداوم، ویژگی های مثبت رو از خودش نشون نمیده. اما باقی مهندسین حاضر توی سریال مثبت‌ترن و با همکاری باهم و کمک به بقیه، برای اصلاح چیزها، ارزش رو ارائه میدن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون مهندسین در وب سایت دوزبانه شو

اما نیازه والدین بدونن گاهی اوقات شخصیت اصلی سریال The Fixies دست خودش نیست و ممکنه رفتار ضعیف یا خطرناکی رو برای بچه‌ ها الگوبرداری کنه، و هنگام نشون دادن این رفتار به مخاطب کوچولو، باید احتیاط کرد. همچنین شخصیت اصلی کارهای زیادی انجام میده که بچه‌ ها نباید ازش تقلید کنن. مثل دروغ گفتن به والدین، بازی با سشوار، و استنشاق هلیوم برای تغییر صداش.

کارتون ‏مهندسین از نظر بصری، زیبا و سرگرم کننده‌ است و با موفقیت به بچه‌ها یاد میده که چجوری فناوری و ماشین آلات امروزی کار می کنند. همچنین یاد می‌گیرن چجوری چیزهای زندگی روزمره‌شون کار می کنه. شخصیت‌ ها مواردی مثل ترازو، آینه، جاروبرقی، دماسنج، و غیره رو بررسی می‌کنن.

انیمیشن The Fixies مناسب کودکان 4 سال به بالاست و میتونه برای فرزندتون بار علمی زیادی داشته باشه. همچنين پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Ollie the Boy Who Became What He Ate رو هم برای فرزندتون پخش کنید.