اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Ollie the Boy Who Became What He Ate

دانلود کارتون Ollie the Boy Who Became What He Ate ، که محصول سال 2017 تا 2019 کشور کانادا است و بچه ها اونو با اسم اُولی پسری که همان چیزی میشود که میخورد میشناسنش.

کارتون اولی پسری که همان چیزی میشود که میخورد در طول پخش 3 ساله خودش در 2 فصل تولید شده است، که جمعا شامل 54 قسمت مختلف میشه.

هر قسمت از کارتون اولی در حدود 11 دقیق است، که جمعا میشه گفت این کارتون قراره فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه در حدود 10 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Ollie the Boy Who Became What He Ate زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Ollie the Boy Who Became What He Ate درباره پسری شش ساله بنام اولی هست که تبدیل به چیزی میشود که اونو میخورد.

در هر قسمت اولی یه خوردنی رو میخوره و تبدیل به اون میشه و ماجراجویی های اون به عنوان یه خوردنی شروع میشه و کلی مسائل مختلف به کودک آموزش داده میشه.

ویژگی های خوب خوردنی ها بیان میشه و کودک با انواع مختلف خوراکی های سالم آشنا میشه.

این مجموعه نکات آموزشی زیادی داره، که از جمله اونها میشه به آموزش خوردنی های سالم به کودک و تشویق کودک به خوردن این نوع خوردنی ها اشاره کرد.

 

تماشای آنلاین کارتون اولی پسری که همان چیزی میشود که میخورد زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Ollie the Boy Who Became What He Ate مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است، که هنگام تهیه اون به این نکته توجه داشته باشن.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Blues Clues & You رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

اگر در هر زمان از آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم دچار سوال یا مشکل شدین، حتما حتما با کارشناسان 2 زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.