اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Patchwork Pals

دانلود سریال Patchwork Pals ، یا همون کارتون دوستان چهل تکه ، محصول سال ۲۰۱۳ و مناسب بچه‌ های بالای دو تا پنج ساله. 

داستان انیمیشن دوستان چهل تکه حول گروهی از شخصیت‌ های حیوانات می‌چرخه، که برای حل مشکلات و کمک به همدیگه، دور هم جمع میشن. این سریال همینطور روی ارزش های دوستی، همکاری و حل مشکل تاکید داره. 

 

دانلود کارتون Patchwork Pals زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های انیمیشن Patchwork Pals هر کدوم متفاوتن و ویژگی‌های خاص خودشون رو دارن. اونها اغلب با چالش‌ ها یا معضلاتی مواجه میشن، که به مهارت‌ های جمعی حل مسئله نیاز داره. 

همونطور که قبل‌تر گفتیم، سریال Patchwork Pals روی حل مشکلات تاکید داره و به بچه‌ها پیدا کردن راه حل‌ های مختلف رو یاد میده و از اهمیت کار با همدیگه بهشون میگه. هر کدوم از شخصیت ها، از نقاط قوت فردیشون استفاده می کنن و به حل مشکلات می‌پردازن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دوستان چهل تکه در وب سایت دوزبانه شو

مضامین کارتون Patchwork Pals موضوعاتی مثل دوستی، همدلی، مهربانی و انعطاف پذیری هست. هدفش القای ارزش‌ های مثبت و مهارت‌ های اجتماعی توی بچه‌هاست، در عین حال که تلاش برای ترویج حس اجتماعی و همکاری داره.

در کل انیمیشن دوستان چهل تکه به بچه‌ ها محتوای سرگرم کننده و آموزشی ارائه میده. از طریق ماجراهای شخصیت های حیوونیش، با انیمیشن رنگارنگش و شخصیت هایی که میشه باهاشون ارتباط گرفت، قصد داره مهارت ها و ارزش های مهم زندگی رو تقویت کنه.

کارتون Patchwork Pals مناسب سنین 2 سال به بالاست. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد می کنیم کارتون The Day Henry Met رو هم براش پخش کنید.