• فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Bing

دانلود کارتون Bing ، کارتون Bing Bunny که با نام کارتون Bing نیز شناخته میشود. بینگ خرگوشه ساخت کشور انگلستان می باشد و بر پایه کتاب های تد دیوان (Ted Dewan) است ، که طرفداران زیادی نیز دارد. 

کارتون بینگ اولین بار در سال 2014 در یکی از شبکه های انگلستان پخش شد که در بین کودکان بسیار محبوب شد.   

داستان کارتون با داشتن ماجراجویی های فراوان میتواند بار آموزشی خوبی در یادگیری لغات مختلف زبان انگلیسی داشته باشد. چون این کارتون تم ها و موضوعات مختلف ، لغات و جملات وسیعی را شامل میشود که با تکرار کردن آنها ، امر آموزش را بصورت کاملا غیر مستقیم تسهیل خواهد کرد. 

هدف اصلی از ساخت انیمیشن Bing Bunny یا همان انیمیشن Bing، رشد و پرورش استعداد کودکان است که در کنار آن مهارت های اجتماعی را آموزش میدهد. 

انیمیشن بینگ بانی شامل 2 فصل است که فصل اول آن شامل 78 قسمت و فصل دوم آن 27 قسمت دارد. مدت زمان هر قسمت این کارتون در حدود 8 دقیقه است. گفتنی است که فصل 2 در سال 2019 شروع به پخش شد.  

 

دانلود کارتون Bing زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون بینگ خرگوشه زندگی واقعی خردسالان به تصویر می کشد. بطوری که کودکان با دیدن این قسمت ها ، درک عمیقتری از آنها بدست بیاورند چرا که خود تقریبا آنها را تجربه کرده اند. 

با این کار فرزند شما می تواند خیلی راحت تر زبان انگلیسی را بصورت کاملا غیر مستقیم یاد بگیرد. در پایان هر قسمت نیز بینگ که شخصیت اصلی کارتون است خلاصه ای از آنچه یاد گرفته است را توضیح میدهد. 

داستان اصلی کارتون بینگ بانی درباره یک شخصیت کارتونی بنام بینگ است که در هر قسمت به ماجراجویی میپردازد و دنیای اطراف خودش رو کند و کاو میکند. 

کارتون وقایع روزمره یک کودک خردسال رو به تصویر میکشه و نشون میده که چطور روش هایی برای حل مشکلات و مسائل پیدا میکنه. که نهایت هم بصورت غیر مستقیم مهارت های اجتماعی و حل مسائل رو به کودکان آموزش میده. 

همچنین با داشتن موقعیت ها و شرایط مختلف لغات متنوع زیادی رو بصورت کاملا غیر مستقیم به فرزند شما آموزش خواهد داد.  

 

تماشای آنلاین کارتون بینگ زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن بینگ جوایز زیادی را در طول سال های 2014 تا 2016 دریافت کرد که بیشتر در زمینه آموزش به کودکان خردسال است. 

مثلا در سال 2016 برنده جایزه بین المللی آموزش به کودکان خردسال شد. همچنین این مجموعه برای آموزش خودکفایی کودکان مناسب می باشد. 

همونطور که قبلا هم گفتیم کارتون Bing مخصوص کودکان 2 سال به بالا است که حتما در تهیه این کارتون این امر را مد نظر داشته باشید. چرا که یکی از نکات مهم در پرورش کودک 2 زبانه این است که کارتون های مناسب آن سن برای کودک پخش شود تا کودکان مسائل قابل درک تری را یاد بگیرند.

برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان و موفق شدن در این زمینه یک نکته بسیار حیاتی است یعنی:

همواره هدف اصلی از پخش این کارتون ها که آموزش زبان انگلیسی است را از کودک خود مخفی کنید.

با گذشت زمان خودتان خواهید دید که تاثیر این کارتون ها در چه حد بوده است. 

حتی زمانی میرسد که خواهید دید کودکتان شروع به گفتن کلمات انگلیسی میکند که در این زمان ها هم حتما در نظر داشته باشین که باید کاملا عادی رفتار کنین و اصلا از کاری که کرده تعجب نکنید و برویش نیاورید.