اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
درخت : بازدهی رو ببر بالا، کارتون های پر محتوا پخش کن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
آموزش مسائل مختلفی مانند پرورش هوش و استعداد
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Team Umizoomi

دانلود کارتون Team Umizoomi ، کارتون تیم اومی زومی یک کارتون سریال مانند آمریکایی است. کارتون اومی زومی در سال 2010 برای کودکان 2 سال به بالا تولید و پخش شد. 

کارتون امی زومی توسط کمپانی معروف Nick Jr تولید شده است که جزو برترین کمپانی ها در زمینه ساخت انیمیشن های آموزشی برای بشمار می آید. 

سازندگان این انیمیشن در سال 2014 اعلام کردند که سری جدیدی برای این انیمیشن تولید نخواهد شد. اما بدلیل استقبال بیش از حد کودکان و والدین از انیمیشن تیم اومی زومی فصل های جدیدی برای این انیمیشن تولید شد. 

کارتون Team Umizoomi مخصوص کودکان در سنین 2 سال است. کارتون تیم اومی زومی بیشتر بر روی ریاضیات تمرکز دارد و سعی دارد تا شمارش، توالی، اشکال، الگو ها، اندازه گیری و برابری ها را به کودکان آموزش دهد. 

فرزند شما با تماشای این کارتون بصورت کاملا غیر مستقیم با این مفاهیم آشنا خواهد شد. در صورت تکرار تماشای انیمیشن Team Umizoomi میتواند این مفاهیم را بصورت کامل و غیر مستقیم یاد بگیرد. 

کارتون Team Umi zoomi جمعا 5 شخصیت اصلی بنام های میلی، جو، بات، یومی کار و ترابل میکر (دردسر ساز) دارد. هر کدام از این شخصیت ها ، ویژگی های ریاضیاتی جداگانه ای از جمله جمع و تفریق، ساخت اجسام با اشکال و ... را دارند. 

که با انجام آنها و مکالمه روان انگلیسی نه تنها فرزند شما با لغات پایه ای و لغات انگلیسی ریاضی آشنا خواهد شد. بلکه این مفاهیم را خواهد شناخت و در نهایت این توانایی ها را بصورت غیر مستقیم به فرزند شما آموزش خواهند داد.  

 

دانلود کارتون Team Umizoomi زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

میلی دختری 6 ساله است که توانایی اندازه گیری و تشخیص اشکال را دارد و جو برادر بزرگ تر او می باشد که 8 سال دارد. جو میتواند با استفاده از اشکال ، اجسام مختلفی را ترسیم کند. 

بات یک ربات سبز است که میتواند با صفحه نمایش روی بدنش مسائل ریاضی را حل کند. و یومی کار که یک ماشین سخنگوی نارنجی رنگ است و تیم را هر جا که بخواهد میبرد. و اما شخصیت آخر که دردسر ساز هست و بقیه اعضای تیم باید دردسر هایی که او میسازد را حل کنند. 

مدت زمان هر قسمت از انیمیشن تیم اومی زومی در حدود 23 دقیقه است که در طول این مدت شخصیت ها از فرزند شما کمک خواهند خواست. با این کار فرزند شما را ترغیب خواهد کرد تا به تیم اومی زومی کمک کند و با این کار به شکلی کاملا غیر مستقیم، هم زبان انگلیسی و هم مفاهیم ریاضی را یاد خواهد گرفت. 

پس حتما سعی داشته باشید که فرزند شما هر موقع آماده بود و دلش خواست این کارتون را ببیند آن را پخش کنید. و اجباری در کار نباشد و سعی نکنید با تشویق اینکه اگر این کارتون را ببینی زبان و ریاضی یاد میگیری او را مجبور به تماشا کنید. 

اجازه دهید فرزند شما هر وقت خواست و فقط برای سرگرمی این کارتون و سایر انیمیشن های دوزبانه شو را تماشا کند. با گذشت زمان متوجه تغییراتی در یادگیری فرزند خود خواهید شد.