اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Kleiner Roter Traktor زبان آلمانی

دانلود کارتون Kleiner Roter Traktor زبان آلمانی ، که محصول سال 2003 تا 2007 کشور انگلستان است و بدلیل محبوبیتش در بین بچه ها، به زبان های مختلفی ترجمه شده که اکنون نسخه زبان آلمانی اون در اختیار شماست.

این کارتون آلمانی زبان رو بچه ها با اسم انیمیشن تراکتور کوچولوی قرمز میشناسن، که بسیار هم عاشقش هستن، همچنین در زبان انگلیسی، این انیمیشن با عنوان کارتون Little Red Tractor شناخته میشه.

کارتون تراکتور کوچولوی قرمز زبان آلمانی در طول پخش خودش در 5 فصل مختلف تولید شده است که جمعا شامل 75 قسمت آموزشی و جذاب میشه.

هر قسمت از این کارتون زیبا، در حدود 10 دقیقه است که میشه گفت در مسیر آموزش زبان آلمانی به کودک بصورت غیر مستقیم، میتونه فرزند شما رو به مدت 12 ساعت در معرض مستقیم زبان آلمانی قرار بده.

 

دانلود کارتون Kleiner Roter Traktor زبان آلمانی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Kleiner Roter Traktor زبان آلمانی در روستایی زیبا و سر سبز رخ میده، جایی که یه تراکتور کوچولوی قرمز زندگی میکنه.

در این کارتون، تجربیات کلی این تراکتور کوچولو و کشاورز مزرعه "جَن" گفته میشه و کودک با مسائل مختلف مزرعه، کشاورزی و اتفاقات روزمره که ممکنه برای کودک در طول روز پیش بیاد، آشنا میشه.

همچنین در هر قسمت، برای همسایه های این تراکتور کوچولو مشکلاتی پیش میاد که اون همراه با جن میرن تا به همسایه هاشون کمک کنن و مشکلات اونها رو حل کنن.

این کارتون میتونه کودک رو با مفاهیم کمک به دیگران و حل مسائل مختلف و یافتن راه حل برای مشکلات آشنا کنه، تا در زندگی واقعی موفق تر عمل کنه.

 

آموزش زبان آلمانی با تماشای کارتون تراکتور کوچولو در وب سایت دوزبانه شو

همانطور که اشاره کردیم کارتون Kleiner Roter Traktor زبان آلمانی هم میتونه به کودک بصورت غیر مستقیم آلمانی آموزش بده و هم اینکه کودک رو با مسائل مختلف روزمره آشنا کنه، که باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد.

کارتون آلمانی تراکتور کوچولوی قرمز مخصوص کودکان 2 سال به بالا تهیه شده، که حتما هنگام تهیه اون، به این نکته توجه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Zeo زبان آلمانی رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی همدیگه باشن.

همچنین اگر در مسیر پرورش کودک چند زبانه به سوال یا مشکلی برخوردی، به کارشناسان 2 زبانه شو پیام بدین تا راهنماییتون کنن.