اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Zeo زبان آلمانی

دانلود کارتون Zeo به زبان آلمانی ، که محصول 2012 کشور فرانسه و استرالیا است و بچه ها اون رو با اسم انیمیشن زئو میشناسنش و عاشقش هستن.

حالا این کارتون به زبان آلمانی در اختیار شماست تا بتونین با کمک اون، فرزند 2 زبانه یا چند زبانه پرورش بدین. دیگه وقت اینه که هدفمون رو بزرگ کنیم و بریم سمت چند زبانه شدن.

کارتون زئو در طول پخش خودش در 3 فصل تولید شده است که جمعا شامل 156 قسمت جذاب و متنوع میشه، و میتونه فرزند شما رو ساعت ها سرگرم کنه.

هر قسمت از کارتون زئو به زبان آلمانی در حدود 11 دقیقه است که جمعا میشه گفت فرزند شما رو در طول پرورش کودک دوزبانه به مدت 28 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار خواهد داد.

 

دانلود کارتون Zeo زبان آلمانی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Zeo به زبان آلمانی، زندگی روزمره یه گورخر رو به تصویر میکشه که در طول زندگی خودش، هر روز چیزهایی رو تجربه میکنه و ماجراجویی هایی رو انجام میده.

همچنین در داستان این کارتون آلمانی خانواده و دوستان زئو هم حضور دارن تا اون رو در طول مشکلاتش کمک کنن و راهنمایی های لازم رو بهش بدن.

داستان کارتون Zeo auf Deutsch اغلب در خانه زئو و یا حیاط خونشون اتفاق میافته ، که اونجا با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگش زندگی میکنه.

این کارتون علاوه بر اینکه میتونه در آموزش زبان آلمانی به کودک بصورت غیرمستقیم کمک کنه، چون هر قسمتش یه مشکل رو به تصویر میکشه.

میتونه در فهمیدن مفهوم کلی حل مسئله و یافتن پاسخ برای مشکلاتش ، بهش کمک کنه و همچنین کودک رو با مفاهیم کار گروهی و کمک به دیگران هم آشنا میکنه.

 

تماشای آنلاین کارتون زئو زبان آلمانی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Zeo مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست که هنگام تهیه اون این نکته رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده میتونین کارتون آلمانی دیگه ای هم براش دانلود و پخش کنین تا همزمان مکمل آموزشی هم باشن.

اگر در هر زمانی احساس کردین که در مسیر پرورش کودک چندزبانه دچار مشکل شدین و یا سوالی براتون پیش اومد ، حتما به کارشناسان ما پیام بدین تا راهنماییتون کنن.