رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Julius Jr

دانلود کارتون Julius Jr ، یا همون کارتون جولیوس کوچولو محصول سال ۲۰۱۳ هست. این کارتون بر اساس شخصیت هایی که طراحی های متمایز و رنگارنگ داره، شناخته شدن. 

جولیوس کوچولو ترکیبی از عناصر انیمیشن و لایو اکشن داره و برای کودکان دو تا پنج سال طراحی شده است.

انیمیشن جولیوس کوچولو ماجراهای میمون جوونی با تخیل پر جنب و جوش رو دنبال میکنه. جولیوس کوچولو همراه با دوستانش، که شامل زرافه کلنسی، فلامینگوی صورتی، پینگ پاندا و بقیه میشن، دنیای خانه بازیشون رو که به جعبه معروفه، پر از اشیاء تعاملی و شگفتی های جادویی میکنن.

 

دانلود کارتون Julius Jr زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی هر قسمت از انیمیشن Julius Jr ، جولیوس و دوستانش با چالش ها و موانع مختلفی مواجه میشن که با خلاقیت، کار گروهی و مهارت های حل مسئله ، اونها رو حل می کنن. 

اونها سفرهای تخیلی رو آغاز می کنن، درس های مهم زندگی رو یاد میگیرن و قدرت دوستی و همکاری رو توی این راه کشف می کنن.

کارتون جولیوس کوچولو بخاطر سبک پویانمایی پر جنب و جوش و جذابش، که عناصری از انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی رو توی خودش جا داده، شناخته شده. 

این نمایش دارای آهنگ های جذاب، داستان سرایی پر جنب و جوش و پیام های مثبتیه که خلاقیت، کنجکاوی و بیانش رو ترویج می کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جولیوس کوچولو در وب سایت دوزبانه شو

سریال Julius Jr بخاطر شخصیت های جذاب، داستان سرایی تخیلی و محتوای آموزشی، نقدهای مثبتی دریافت کرد. این انیمیشن، تجربه تماشای داستانی سرگرم کننده‌ای رو برای بچه‌ ها فراهم می کنه، که بازی تخیلی رو تشویق می کنه و مهارت های اجتماعی و عاطفی مهم رو تقویت می کنه.

کارتون Julius Jr مناسب کودکان 2 سال به بالاست و یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش کودک دوزبانه است. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Pocoyo رو هم برای فرزند دلبندتون پخش کنید.