اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
1
1 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
تنها راوی صحبت می کند
پیام آموزشی
شامل آموزش مفاهیم بصورت جسته و گریخته
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • Specials

دانلود کارتون Pocoyo

دانلود کارتون Pocoyo ، کارتون Pocoyo مخصوص کودکان 2 تا 6 سال است، که دانشگاه کمبریج تولید کرده است. پوکویو فرزندتان را در اولین قدم های خود به سمت یادگیری زبان کمک میکند.

انیمیشن پوکویو بازی ها و سرگرمی های زیادی دارد، که حس کنجکاوی فرزند شما رو بر انگیخته می کند. که این موضع باعث می شود که خودش بدنبال یافتن جواب ها در این انیمیشن و دنیای اطرافش برآید.

کارتون پوکویو شامل 4 فصل است، که 3 فصل اول هر کدام شامل 52 قسمت هستند. فصل 4 در کل 33 قسمت دارد، که جمعا 189 قسمت است و مدت زمان هر قسمت تقریبا 7 دقیقه می باشد.

همچنین کوتاه بودن هر قسمت ، کودک را تشویق می کند که بعد از دیدن هر مجموعه در کمتر از 10 دقیقه نتیجه گیری کند. کلیه قسمت ها در فضایی 3 بعدی با پس ‌زمینهٔ سادهٔ سفید رنگ و کودکانه هستند.

 

دانلود کارتون Pocoyo زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

صدا گذاری به شکلی کاملا حرفه ای است تا کودکان را مجذوب خود کند.

داستان انیمیشن Pocoyo درباره پسری 4 ساله است که با دوست های خود، یعنی پاتو (اردک)، الی (فیل) و لولا (سگ) بازی می کند.

سازنده سعی دارد تا در هر قسمت، کاری کند که فرزند شما تشخیص دهد که پوکویو در چه شرایطی قرار دارد. و همچنین کاری می کند که فرزند دلبندتون محیط اطراف خودش رو به درستی درک کند.

هر شخصیت ویژگی های خاص خود را دارد که در طول کارتون، آهنگ های متنوعی می خوانند. با کمک راوی داستان، که هم با فرزند شما صحبت می کند و هم با شخصیت ها، فرزند شما بهتر و بیشتر با کارتون ارتباط برقرار خواهد کرد.

داستان ها بگونه ای هستند که حس تعامل را در کودکان برانگیزند و طریقه درک محیط پیرامون را به کودکان آموزش می دهند، و این موارد در نهایت باعث پرورش ذهن کودک و بهتر درک کردن محیط اطراف می شود.

دانشگاه کمبریج سعی کرده با ساخت کارتون پوکویو ، کودکان را در اولین قدم های خود در آموزش زبان یاری کند. 

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پوکویو در وب سایت دوزبانه شو

برای همین منظور نیز، هر قسمت را بگونه ای تولید کرده اند که حتما فرزند شما با چند لغت انگلیسی پایه ای آشنا شود.به این صورت که معنی و مفهوم آن کلمات را در طول مدت تماشا، از داخل داستان آن قسمت ، درک کند تا بتواند در موقعیت های خاص و مشابه، از این لغات به درستی استفاده کند.

هدف از تولید کارتون Pocoyo ، در اصل آموزش مهارت های اجتماعی و کمک به کودکان 2 سال به بالا در یادگیری لغات پایه ای زبان انگلیسی و شروع یادگیری زبان است.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که کودک خود را به هیچ عنوان مجبور به تماشای کارتون ها نکنید. اجازه دهید کودک شما هر وقت که دلش خواست کارتون ها را تماشا کند و از آنها لذت ببرد و اصلا نگویید که این کارتون ها برای آموزش زبان است (حالا هر زبانی).

نظرات

مهناز باقری
مهناز باقری
سلام با تشکر از عوامل سایت
با برنامه 1dm بدون مشکل تمامی سریال ها و انیمیشن های موجود رو دانلود میکنم
فقط اگه همه انیمیشن ها مثل پوکویو توضیحات راجب سطح و پیام آموزشی و .... داشته باشم خیلی عالی میشه
2 زبانه شو

با سلام. خوشحالیم که براحتی و بدون مشکل میتونین محتوا رو دانلود و برای فرزندتون پخش کنین. زیرساخت لازم برای این کار برای تمامی کارتون ها تکمیل شده. امیدواریم بتونیم بمرور این توضیحات رو برای تمامی کارتون ها اضافه کنیم. بزودی برای همه کارتون ها فعال میشه. با تشکر از همراهی شما