اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون Elena and the Secret of Avalor 2016

دانلود کارتون Elena and the Secret of Avalor 2016 ، که بیشتر با اسم فیلم النا و راز آوالور شناخته میشه، مناسب بچه‌ های بالای پنج سال و با مدت زمان ۵۴ دقیقه‌ هست.

داستان فیلم Elena and the Secret of Avalor 2016 به این صورته که چهل سال پیش، قلمروی النا توسط جادوگری به اسم شوریکی که بعد از دور انداختن شاه و ملکه، قدرت رو به دست می‌گیره. اما النا با زندانی شدن توی یه طلسم، پنهون میشه. 

بعد از آزاد شدن، النا به دنبال پس گرفتن قلمرو از شوریکی میره و توی این راه از سرنوشت پدربزرگ و مادربزرگش و خواهر کوچیک‌ترش، ایزابل می‌شه. به مردمانش هم امید تازه ای میده.

 

دانلود کارتون Elena and the Secret of Avalor 2016 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های اصلی کارتون النا و راز آوالور ۲۰۱۶ شامل پرنسس النا و سوفیاست‌‌. النا خیلی وقته توی یه طلسم زندانی شده و سوفیا اونو نجات میده. البته توی سریال‌های مربوط به این دوتا مثل " کارتون Sofia the First " و " کارتون Elena of Avalor " بیشتر راجع بهش پرداخته شده. سوفیا باهوش و شجاعه و النا هم توی فیلم متوجه میشه که کار درست چیه و انجامش میده. اون عاشق مردمانش و خانوادشه.

بچه‌ها توی انیمیشن النا و راز آوالور ۲۰۱۶ یاد می‌گیرن که آزادی و آرامش، بر ترس و وحشت غلبه می‌کنه. شاید انجام دادن کار درست آسون نباشه، ولی قابل تحسینه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون النا و راز آوالور در وب سایت دوزبانه شو

در قسمتی از فیلم ، جادوگر داستان با جادو سعی می‌کنه النا و خانواده‌ش رو به خطر بندازه، ولی خیلی سریع نجات داده می‌شن و جای نگرانی نداره‌.

طرفدارای این دو شخصیت دیزنی حتما از این فیلم لذت می‌برن و با زندگی‌ های این دو بیشتر آشنا میشن. چون داستان زمانی‌ به قبلا برمی‌گرده، بچه‌ هایی که فیلم داستان این دو پرنسس دیزنی رو ندیدن هم از دیدن انیمیشن Elena and the Secret of Avalor لذت می‌برن.