اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Sofia the First

دانلود کارتون Sofia the First ، کارتون سوفیا محصول کشور آمریکاست و در سال 2013 تولید و پخش شد. بزودی بچه های زیادی مخصوصا دختر بچه ها عاشق این سری شدن که شرکت سازنده رو مجبور کرد تا سری های جدیدی ازش تولید کنه و این مورد ادامه پیدا کرد تا اینکه کارتون سوفیای اول در سال 2018 خاتمه پیدا کرد. کارتون سوفیا بانوی اول در طول 6 سال پخشش در 4 فصل ارائه شد که هر فصلش بترتیب شامل 25، 30، 28 و 26 قسمت بود. این کارتون سرجمع شامل 109 قسمت میشه که هر قسمتش حدود 22 دقیقه است. این کارتون نکات آموزشی خیلی خوبی داره که در طول 40 ساعت پخشش هم از لحاظ آموزش زبان انگلیسی و پرورش کودک دوزبانه مفید خواهد بود و هم آموزش مسائل مختلف کودکانه رو داخل خودش گنجانده.

 

دانلود کارتون Sofia the First زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Sofia the First درباره دختر جوانی بنام سوفیا هست که با مادرش در قلمرو انچانسیا زندگی آرومی رو دارن. متاسفانه پدر سوفیا فوت کرده و سوفیا تنهایی با مادرش زندگی میکنه. یه روزی مادرش با شاه قلمرو ازدواج میکنه و ناگهان سوفیا تبدیل به یه پرنسس میشه و زندگیش کلا عوض میشه. حالا سوفیا اختیارات زیادی داره و شروع میکنه به ماجراجویی در سرزمین خودش. این ماجراجویی ها با ورودش به مدرسه سلطتنی بیشتر هم میشه ، جایی که دوستای جدیدش از جمله زیبای خفته هم اونجا هستن. انیمیشن سوفیا بانوی اول طبق نظرات والدین نکات آموزشی متوسطی داره و پیام های مثبت زیادی رو به بچه ها میرسونه، و علاوه بر اینکه مناسب آموزش زبان انگلیسی به کودکان هست با داشتان داستان جذابش ، کلی مسائل مختلف از جمله دوستی و کار گروهی رو به بچه ها آموزش میده.

 

تماشای آنلاین کارتون Sofia the First زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Sofia the First برای کودکان 3 ساله مناسبه. از اونجایی که شخصیت های اصلی دختر بچه ها هستن یه کارتون دخترونه هم محسوب میشه و اکثرا دختر بچه ها عاشق این کارتون جذاب میشن. حتی کارتون به حدی جذابه که مادرا رو هم پای خودش میکشونه ، که این نکته مثبتی هست و میتونه در مسیر پرورش کودک 2 زبانه بسیار کمک رسونتون باشه. اگه از این کارتون خوشتون اومد حتما کارتون My Little Pony Friendship Is Magic رو هم تهیه کنین و از تماشاش با فرزندتون لذت ببرین و نتیجه این کارتون ها در آموزش زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم رو با چشم های خودتون خواهید دید.