اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • فصل 8
  • فصل 9

دانلود کارتون My Little Pony: Friendship Is Magic

دانلود کارتون My Little Pony: Friendship Is Magic ، کارتون پونی کوچولوی من: دوستی یک معجزه است ، یک کارتون آمریکایی کانادایی هست که اولین بار در سال 2010 منتشر شد و بعد از 9 سال یعنی در سال 2019 خاتمه یافت. این کارتون بر اساس سری اسباب بازی های شرکت هزبرو که با نام My Little Pony شناخته میشدن ، ساخته شده است. انیمیشن پونی کوچولوی من دوستی معجزه است در 9 فصل تولید شده است که جمعا 221 قسمت 22 دقیقه ای رو شامل میشه و با احتساب نسخه های ویژه که در 3 سری تولید شدن ، مدت زمان این سریال خیلی زیاد هستش. کارتون My Little Pony Friendship Is Magic میشه گفت جزو معدود کارتون هایی هست که فندوم مخصوص خودش رو داره و طرفدارای این کارتون اونجا دور هم جمع شدن و روز بروز هم به طرفداراش اضافه میشه ، که این دلیلی بر موفقیت این کارتون داره.

 

دانلود کارتون My Little Pony: Friendship Is Magic زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون My Little Pony: Friendship Is Magic درباره یه اسب تک شاخ بنام تویلایت پونیه که با همه دوستای خودش در شهری کوچیک و زیبا زندگی میکنه و توسط شاهزاده سلستیا آموزش دیده. اون به شهر پونی ویل فرستاده میشه تا درباره دوستی و دوست بودن تحقیق کنه و یاد بگیره. اون توی این مسیر چند تا دوست پیدا میکنه و متوجه میشه که هر کدوم قدرت های جادویی متفاوتی دارن و میتونن برای حل مشکلات و دعواهای مردم ازشون استفاده کنن و دوستی رو بین مردم ترویج بدن. علاوه بر اینکه هدف اصلی از تولید کارتون پونی کوچولوی من ، آموزش زبان انگلیسی هست بلکه در تمامی قسمت ها به کودکان آموزش میده که در شرایط مختلف  چطوری دوست پیدا کنن و در مواجهه با مشکلات چطور با کمک هم مشکلات رو حل کنن. همچنین انیمیشن My Little Pony Friendship Is Magic باعث میشه که کودکان اجتماعی تر بشن و درنهایت باعث پرورش استعداد اونا میشه و یاد میگیرن که چطوری کار گروهی رو انجام بدن و موفق باشن.

 

تماشای آنلاین کارتون My Little Pony: Friendship Is Magic زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون My Little Pony رو حتما بهتون پیشنهاد میکنیم چراکه میتونه با جذابیتش هم شما رو در مسیر پرورش کودک دو زبانه کمک کنه و هم فرزند دلبندتون رو میتونه سرگرم کنه و موضوعات مختلفی رو بهش آموزش بده و باعث رشد و پرورش استعدادش بشه. انیمیشن پونی کوچولوی من در جشنواره های زیادی نامزد شده و جوایز زیادی رو برنده شده است که از جمله اونا میشه به بهترین کارتون آموزشی در سال 2016، بهترین صدا گذاری و انتخاب صدا در سال های 2014،2015 و 2016 اشاره کرد. کارتون My Little Pony Friendship Is Magic رو همونطور که قبلا هم بهش اشاره کردیم مناسب سنین 2 الی 10 ساله و بیشتر مناسب دخترا هستش. پس این نکته رو حتما در نظر داشته باشین. اگه می خوایین دخترتون اعتماد بنفسش افزایش پیدا کنه ، حتما این کارتون رو بهتون پیشنهاد میدیم چون علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودکان، این کارتون میتونه اجتماعی بودن و حل مشکلات گروهی رو به فرزندتون یاد بده که در نهایت باعث افزایش اعتماد بنفس و رشد استعدادش میشه. اینطوری با یک تیر 2 نشون میزنین.

نظرات

Hastia Hemati
Hastia Hemati
خیلی خوب میشد اگه زیر نویس فارسی هم قرار می‌دادید
2 زبانه شو

درود، زیرنویس فارسی در پرورش کودک دوزبانه و در کل آموزش زبان خارجی تاثیر مثبتی نداره، به همین دلیل کارتون ها زیرنویس ندارن. مگر در مواقع خاص که مخصوص آموزش خواندن و نوشتن هستن.

آیناز حسین زاده
آیناز حسین زاده
Best movie ever