اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Bluey

دانلود کارتون Bluey ، کارتون Bluey که با اسم کارتون بلویی هم میشناسنش ، مناسب سنین 5 الی 7 سال هستش که در استرالیا تولید شده. سال ساخت این کارتون به 2018 برمیگرده و همچنان هم قسمت های جدیدی براش ساخته و منتشر میشه. کارتون Bluey میتونه در کنار کارتون های دیگه بسیار مفید و آموزنده باشه و شما رو در پرورش کودک 2 زبانه یاری کنه. کارتون بلویی تا کنون در 3 فصل منتشر شده که سرجمع تا حالا 130 قسمت ازش در دسترسه و فرزندتون میتونه تماشاش کنه و در کنار پرورش استعدادش و آشنا شدن با محیط اطرافش ، بصورت کاملا غیر مستقیم زبان انگلیسی رو یاد بگیره تا بعد از مدتی ببینین که شروع به ادای کلمات میکنه و بعد اون هم جمله سازی رو یاد میگیره.

 

دانلود کارتون Bluey زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Bluey حول محور شخصیت کارتونی بلویی میگرده که یه توله سگ بامزه و خوشحاله. بلویی قدرت تخیل بسیار بالایی داره و دنیای اطرافش رو کاوش میکنه. پدر و مادر بلویی نیز در این ماجراجویی ها همراه بلویی هستن و هر موقع به مشکل میخوره بهش کمک میکنن و راه و روش انجام کارها رو بهش یاد میدن تا درست انجامشون بده. حالا فرزندتون با تماشای کارتون بلویی و دیدن پدر و مادر بلویی و خود بلویی طریقه انجام کارها و حل مشکلات رو میبینه و یاد میگیره تا بتونه در دنیای واقعی، خودش این مشکلات رو حل کنه. علاوه بر این با شنیدن جملات پرکاربرد و مکالمات کارتون زبان انگلیسی رو بصورت غیر مستقیم یاد میگیره .. این یعنی یه تیر و 2 نشون.

 

تماشای آنلاین کارتون Bluey زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن بلویی به پدرها و مادرها درس صبوری و مدارا کردن و درک کودکان رو آموزش می ده و به بچه ها شادی و کنجکاوی کردن و جنب و جوش. بخاطر همین تماشای این کارتون به صورت دسته جمعی و خانوادگی توسط همه اعضای خانواده با هم پیشنهاد میشه چون برای تحکیم روابط همسران هم مفید هست. همچنین کارتون Bluey بخاطر تشابه زیادی که با کارتون پپاپیگ داره ، میتونه فرزندتون رو جذب خودش کنه. اگه فرزندتون 5 تا 7 سالشه کارتون Bluey میتونه براش مفید باشه و اگه کمتر از 5 سال سنشه سعی کنین کارتون هایی که مناسب سنشه تهیه و پخش کنین. همیشه سعی کنین به کارتون هایی که انتخاب میکنین علاقه مند باشه تا با دقت به تماشاشون بشینه و بازدهی بالایی داشته باشه. اگر هم سوالی درباره نحوه پرورش کودک 2 زبانه و آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارین ازمون بپرسین تا راهنماییتون کنیم.

نظرات

معصومه الهامی
معصومه الهامی
سلام قسمت ۳۱و۳۲ از فصل سوم یکی هست
2 زبانه شو

سلام دوست عزیز

اصلاح شد.

ممنون که اطلاع دادین.

معصومه الهامی
معصومه الهامی
سلام قسمت یازده فصل دوم با قسمت بیست همون فصل یکی هست
2 زبانه شو

درود بر شما

اصلاح شد.

ممنون که اطلاع دادین.

معصومه الهامی
معصومه الهامی
هنوز اصلاح نشده
2 زبانه شو

توو دستگاه شما کش بودن برای همین، مجدد چک کنین درست هستن الان.

معصومه الهامی
معصومه الهامی
ممنونم درست شد
فائزه فاتحی
فائزه فاتحی
خانوادگی عاشق این کارتونیم و سازنده ی این کارتون رو بابت درس هایی که به ما پدر و مادرها میده تحسین میکنم💯
مرتضی باقری
مرتضی باقری
تحسین شده ترین کارتون حال حاضر دنیا.کارتونی که برای لحظه لحظه اش فکر شده و علاوه بر نکات آموزنده برای کودکان ،برای والدین هم می تونه مفید باشه