اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • Specials

دانلود کارتون Peppa Pig

دانلود کارتون Peppa Pig ، انیمیشن Peppa Pig در سال 2004 و مخصوص کودکان 2 سال تا پیش دبستانی ساخته شد که تاکنون 6 فصل از این انیمیشن تولید شده است. آخرین فصل آن در سال 2019 منتشر شده است. انیمیشن پپا پیگ مورد استقبال بسیاری از والدین قرار گرفت ، به همین دلیل پپا پگ بعد از انگلستان در 180 کشور مختلف ازجمله آمریکا، استرالیا و ... منتشر شد و به دنبال آن برنده جوایز مهمی درزمینه آموزش زبان انگلیسی به کودکان شد. مدت زمان هر قسمت از کارتون پپا پیگ در حدود 5 دقیقه است. این کارتون درباره شخصیتی بنام پپا است که یک خوک می باشد و همراه با والدینش زندگی می کند. پپا دوستان فراوانی دارد که هر کدام از دوستانش یک حیوان متفاوت هستند. قسمت های کارتون پپاپیگ شامل فعالیت های روزانه ای است که هر کودکی آنها را انجام میدهد ، مانند بازی در حیاط، دیدن پدربزرگ و مادربزرگ ، یا راندن دوچرخه و بازی با دوستان.

 

دانلود کارتون Peppa Pig زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Peppa Pig در اصل برای آموزش و پرورش مهارت های اجتماعی تولید شده است و با در نظر گرفتن اینکه یک مجموعه خانوادگی است، توانسته این امر را تحقق بخشد. پپا پگ در طول کارتون با صحبت کردن و تعامل با دوستان خود به فرزند شما مهارت های اجتماعی انسانی را خواهد آموخت. همچنین بیان احساسات نیز به چشم میخورد مانند سرخ شدن صورت هنگام خجالت کشیدن یا بیان آنها با دهان مثلا ناراحتی، خوشحالی، تقلید، تعجب و ... راوی داستان نیز با حرف های شیرین خود ، لغات مربوط به موقعیت های مختلف را به بیننده آموزش میدهد. مثلا وقتی شخصیتی کار خطرناکی بکند میگوید " Look out!" و... ، که این کلمات در طول زمان در ذهن فرزند شما ماندگار شده و میتواند در شرایط مشابه از آنها استفاده کند. تکرار دیدن این کارتون نیز باعث میشود که فرزند شما بصورت غیر مستقیم لغات و در نهایت زبان انگلیسی را یاد بگیرد.

 

تماشای آنلاین کارتون Peppa Pig زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین در کارتون پپا پیگ تمامی شخصیت های آن، درست است رفتار انسان گونه ای دارند مانند لباس پوشیدن و راندن ماشین ، اما ویژگی های حیوانی شخصیت خودشان را نیز حفظ کرده اند ، مثلا هر حیوانی صدای مخصوص یا نوع غذا خوردن خاص خود را دارد. فرزند شما نیز با مشاهده اینها با ویژگی های حیوانات مختلف نیز آشنا خواهد شد و آنها را بهتر خواهد شناخت ، که در پرورش استعداد او نیز کمک خواهد کرد. حال شما می توانید از انیمیشن Pepa Pig زبان اصلی برای آموزش کودک 2 زبانه استفاده کنید که طبق تجربه و نظرات والدینی که از این سری استفاده کرده اند ، انیمیشن پپا پیگ را توصیه کرده اند. فقط در نظر داشته باشید که کارتون پپاپگ برای کودکان بین 2 تا 6 سال ساخته شده است و مناسب این دوره سنی است چون کودکان در این سن مشغول کشف محیط اطراف خود هستند. همچنین حتما حتما در نظر داشته باشید که هدف از دیدن این کارتون ها (که آموزش زبان انگلیسی به کودکان است) را از فرزندانتان مخفی کنید. بگذارید فکر کنند که برای سرگرمی این کارتون ها را تماشا می کنند. تحقیقات نشان داده اند که زمانی که کودکی میفهمد کاری را برای یادگیری چیزی انجام میدهد مخصوصا زبان ، نتیجه مورد انتظار را نمیدهد.

نظرات

محد رسمی
محد رسمی
سلام
برای بزرگسال اگه زیرنویس باشه بهتره.
لطف میکنی لیستی از کازتون هایی که زیرنویس انگلیسی دارند رو بدید
2 زبانه شو

با سلام، لطفاً به کارشناس مربوطه از پنل کاربری تون تیکت ارسال کنین تا راهنماییتون کنن.

Ehsan Taheri Fard
Ehsan Taheri Fard
سلام خسته نباشید.
این سریال بدون زیرنویس بود.
زیرنویس رو جداگانه باید دانلود کنیم؟
2 زبانه شو

با سلام. زیرنویس در امر پرورش کودک دو زبانه اصلا توصیه نمیشه. به همین دلیل اصلا زیرنویس قرار نمی‌دیم و همچنین توصیه میکنیم اصلا از زیرنویس استفاده نکنین.

 

الناز حسن زاده
الناز حسن زاده
سلام ،وقت بخیر ،بهتر از این کارتون مگه هست ،بااین همه قسمت آموزشی خوب وعالی دختر۵سال ونیمه وبا این کارتون شروع کردیم آنقدر خوب وعالی در روند صحبت کردن ویادگیری تاثیر گذاشته که بعد ۶ ماه تلفظ کلمات رو هم مثل اونا بیان می‌کنه کاملا British
من و همسرم هم پایه ثابت قسمت های مختلف این کارتون بودیم خانوادگی نگاه میکردیم
بینهایت از تیم دوزبانه شو متشکریم
2 زبانه شو

خوشحالیم که تونستیم شما عزیزان رو در روند پرورش کودک دو زبانه یاری کنیم. در صورت نیاز به برنامه آموزشی حتما اعلام کنین.