اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Elena of Avalor

دانلود کارتون Elena of Avalor ، این انیمیشن سریالی از ساخته های خوب شبکه معروف دیزنی جونیور است، که در سال 2016 منتشر شد.

انیمیشن النا از آوالور در سه فصل منتشر شده که شامل 77 قسمت 24 دقیقه ای میشه. یعنی فرزند شما قراره به مدت 30 ساعت در محیط آموزش زبان انگلیسی قراره بگیره.

داستان انیمیشن پرنسس النا ، درباره پرنسسی نوجوان به نام النا هستش که پادشاه آوالور رو از دست یه جادوگر بدجنس نجات میده و حالا باید یاد بگیره که چجوری به عنوان یک ولیعهد رفتار کنه. النا توی این راه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنه.

 

دانلود کارتون Elena of Avalor زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

چونکه پرنسس النا خیلی جوونه و 16 سال بیشتر نداره، یه شورا متشکل از پدربزرگ و مادربزرگش، پسر عموی بزرگترش، صدراعظم استبان و همینطور دوست صمیمیش نائومی، بهش کمک میکنن.

در کارتون النا از آوالور ، پرنسس نوجوان در مسیر تبدیل شدن به ملکه، دچار اشتباهات زیادی میشه. اما همیشه اشتباهاتش رو به فرصتی برای یادگیری تبدیل میکنه که این میتونه برای کودکان آموزنده باشه.

همچنین در انیمیشن Elena of Avalor ، النا همیشه به توصیه کسانیکه تجربه و دانش بیشتری دارن گوش میده. از دیگر نکات آموزنده ای که این انیمیشن برای فرزندتون داره، میشه به صداقت، تصمیم گیری های مثبت، کار گروهی، احترام به بزرگترها، دوستی و یافتن مسیر خود در زندگی اشاره کرد.

پرنسس نوجوان ما در کارتون پرنسس النا ، از هر تجربه ای درس میگیره و اطراف خودش رو با افرادی احاطه کرده که میتونن کمکش کنن تا بهترین کار رو انجام بده.

 

تماشای آنلاین کارتون Elena of Avalor زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین خانواده النا، منبع قدرتش هستن. پدربزرگ و مادربزرگ و خواهرش، همگی منابع ارزشمندی هستن که وقتی بهشون نیاز داره، النا رو راهنمایی میکنن. این نکته میتونه اهمیت خانواده رو به فرزندتون نشون بده.

کارتون Elena of Avalor مناسب کودکان 6 سال به بالاست. پس اگر فرزند دلبندتون 6 سالش شده، دیدن این کارتون رو توصیه می‌کنیم. همچنین میتونید در کنارش، کارتون Fancy Nancy رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.

هر سوال یا مشکلی داشتین، خوشحال میشیم از ما بپرسین تا بتونیم در این مسیر شما رو همراهی کنیم. حتما حتما به رده سنی کارتون ها توجه کنید