رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Fancy Nancy

دانلود کارتون Fancy Nancy ، یکی دیگر از کارتون های خوش ساخت شبکه معروف Disney Junior است که محصول سال 2018 می باشد.

داستان کارتون فنسی نانسی درباره دختر بچه 6 ساله ای به نام نانسی هستش که دوست داره لباس های فانتزی بپوشه.

دختر کوچولوی داستان ما عاشق چیزهای فانتزی و فرانسوی هست، از لباسای خلاقانه اش گرفته تا گریم های جالب و فانتزیش. نانسی توی این کارتون سعی داره تا چیزهای جدیدی رو به خانواده و دوستانش یاد بده.

در کارتون نانسی فانتزی ، دختر کوچولوی ما با ابراز احساسات بی قید و شرطش، به بچه ها این رو یاد میده که با خودشون صادق باشن.

 

دانلود کارتون Fancy Nancy زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

همینطور نشون میده که هر فردی با فرد دیگه متفاوته و دلیل نمیشه که دو نفر برای اینکه بخوان با همدیگه دوست باشن ، باید دقیقا شبیه هم باشن!

نانسی کوچولوی ما در انیمیشن فنسی نانسی ، به بچه ها یاد میده که چجوری به دیگران احترام بذارن و چجوری بتونن یه دوست خوب برای همدیگه باشن.

بچه ها یاد میگرن که دلیل نمیشه که هر چی اونها دوست دارن، بقیه هم دوست داشته باشن و با شناخت خصوصیت های همدیگه ، دوستی افراد قویتر میشه.

همینطور در کارتون نانسی شیک بچه ها از نانسی یاد میگیرن که وقتی احساسات دیگران رو جریحه دار کردن، چجوری اشتباهشون رو جبران کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون Fancy Nancy زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Fancy Nancy ، نانسی شور و نشاط خودش رو برای زندگی و تمام زیبایی های اون، با دوستان و خانواده اش به اشتراک میذاره. نانسی کوچولوی قصه ما پر از ایده های بزرگه و خانواده اش توی این راه اون رو تشویق میکنن.

کارتون Fancy Nancy مناسب کودکان 5 سال به بالا هستش، و اگر فرزندتون 5 سالش شده، این انیمیشن میتونه یه انتخاب خوب برای کودک دلبندتون باشه.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، توصیه میکنیم کارتون Dora and Friends: Into the City رو هم براش پخش کنین که مطمئنا ازش خوشش میاد.

تکرار پخش کارتون ها میتونه تاثیر خیلی زیادی در آموزش زبان انگليسي کودکان داشته باشه و شمارو در پرورش کودک دوزبانه موفق تر کنه.