اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Zack & Quack

دانلود کارتون Zack and Quack ، محصول سال ۲۰۱۴ هست و مناسب بچه‌ های بالای چهار ساله‌ هست. این سریال براساس کتابی به همین نام ساخته شده و ماجراهای پسری به همراه اردکش کواک رو دنبال می‌کنه.

داستان کارتون زک و کواک ، همونطور که از اسمش پیداست، ماجراهای زک هفت ساله و دوست اردکش، کواک رو تعریف می‌کنه. اونها هرروز به امید اتفاقات جالب از خونه بیرون میان‌. مهم نیست دنبال کردن یه دایناسور یا نجات دادن همسایه‌ هاشون از یه گوریل باشه. زک و کواک همیشه از وقتشون برای انجام کاری استفاده می‌کنن.

 

دانلود کارتون Zack and Quack زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

زک و کواک در انیمیشن Zack and Quack ، با روش‌ های خلاقانه‌ای از پس مشکلات بر میان. با اینکه کواک گاهی اوقات کاری رو بدون فکر انجام میده، اما بعدش، از اون اتفاق درس می‌گیره.

رنگ و فضای انیمیشن زک و کواک به قدری زیبا و دقیقه، که انگار شخصیت‌ ها درست از دل کتاب بیرون اومدن. موقع حل مشکلات، زک و کواک از وسایل ملموسی مثل چسب و گیره کاغذ استفاده می‌کنن تا بچه‌ها با این مفهوم خیلی بهتر آشنا بشن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون زک و کواک در وب سایت دوزبانه شو

ماجراهای کارتون Zack and Quack باعث می‌شه فرزندانتون حتی به خوندن کتاب‌ها مشتاق بشن. چون دلشون می‌خواد بدونن تو کتاب‌های دیگه هم چنین اتفاقاتی هست یا نه. بنابراین شما و فرزندانتون فرصت تجربه خوندن ادبیات رو هم کنارتون دارید.

این کارتون مناسب رده سنی 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 4 سالش شده، حتما این کارتون زیبا و آموزنده رو براش تهیه کنید. همچنین در کنارش میتونید کارتون Rhyme Time Town رو هم برای فرزندتون پخش کنید.