اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Rhyme Time Town

دانلود کارتون Rhyme Time Town ، کارتون سریالی محصول شبکه نتفلیکس است که در سال 2020 منتشر شد. این سریال در قالب 2 فصل منتشر شده که جمعا 21 قسمت آن در دسترس والدین قرار دارد. مدت زمان هر قسمت حدودا 22 دقیقه است.

داستان انیمیشن شهر ملودی پیرامون ماجراجویی های دو گربه به نام دیزی و کول است، که با همدیگه دوستان صمیمی هستن و در شهری در کنار هم زندگی میکنن. کم کم در این مسیر، دوستانی به این دو اضافه میشن که باهمدیگه از طریق زمین و هوا، حتی سوار بر قطار و دوچرخه و بالن، به مکان های مختلفی میرن و ماجراجویی های زیادی رو تجربه میکنن.

 

دانلود کارتون Rhyme Time Town زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Rhyme Time Town ، دیزی، کول و دوستانشون به بقیه کمک می‌کنن تا مشکلات رو شناسایی کرده و راه ‌حل ‌ها رو پیدا کنن. با این کار، مهارت‌ های همکاری و حل مسئله رو به فرزندتون آموزش میدن. همچنین در این کارتون از آهنگ های کلاسیک مهد کودک استفاده شده است که جذابیت آنرا برای کودک، بیشتر میکند.

شخصیت های کارتون شهر ملودی ، رفتار دوستانه ای دارن و به همدیگه کمک میکنن. همین تعاملی که شخصیت ها با همدیگه دارن، باعث افزایش مهارت های اجتماعی فرزندتون میشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون شهر ملودی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Rhyme Time Town مناسب کودکان پیش دبستانی و 4 سال به بالا است که مهارت های شنیداری و گفتاری، حافظه، تخیل و کار گروهی کودک رو افزایش میده و از شخصیت های مهد کودک الهام گرفته شده است. اگر فرزندتون از این کارتون سرگرم کننده خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Go, Dog. Go رو هم براش تهیه و پخش کنید.