اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون Young David

دانلود کارتون Young David ، یک مینی سریال محصول سال 2023 کمپانی Minno هستش که بر اساس رمان مشهور " 1 Samuel " و برگرفته از شخصیت اصلی این رمان، ساخته شده است. این انیمیشن سریالی شامل 5 قسمت 6 دقیقه ای است.

انیمیشن دیوید جوان داستان چوپانی نوجوان به نام دیوید رو روایت میکنه که به گله خودش رسیدگی میکنه و خودش رو با اصول کتاب مقدس تشویق می کنه. دیوید جوان همراه با گله خودش، هر روز با ماجراهای مختلفی روبرو میشه که بچه ها رو جذب میکنه.

در انیمیشن Young David ، دیوید در حالی که از گوسفندانش مراقبت میکنه، با یک مزاحم خطرناک روبرو میشه. حالا او باید با شجاعت از گوسفندانش مراقبت کنه ، که این نکته میتونه برای کودکان آموزنده باشه که در مقابل موانع با شجاعت برخورد کنن.

 

دانلود کارتون Young David زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در کارتون دیوید جوان ، هنگامی که شکارچی، گله دیوید رو به چالش میکشه، لحظات خطرناکی بوجود میاد که ممکنه برای بعضی از کودکان ترسناک باشه. مثلا صحنه های تعقیب و گریز پر تنش رخ میده، دیوید سنگ پرتاب میکنه و با چوب به چیزهایی میزنه. و همینطور دیوید و هم گوسفندانش در معرض خطر آسیب دربرابر حمله شکارچی قرار می‌گیرن، اما دیوید از گله اش مراقبت میکنه.

کارتون Young David مناسب کودکان 8 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون هشت سالش شده، میتونین این کارتون رو براش پخش کنین. همچنین میتونین کارتون Nature Cat رو هم درکنارش براش پخش کنین.