اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • Specials

دانلود کارتون Nature Cat

دانلود کارتون Nature Cat ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2015 شبکه PBS Kids هستش که تاکنون 5 فصل از آن منتشر شده است. هم اکنون 93 قسمت 24 دقیقه ای از این کارتون، در دسترس والدین قرار دارد.

داستان انیمیشن گربه طبیعت درباره یک گربه‌ خانگی به نام Fred هستش که عاشق کشف چیزهای جدیده و دوست داره تجربیات جدیدی رو کسب کنه. زمانیکه صاحبان Fred از منزل بیرون میرن، اون به گربه طبیعت تبدیل میشه و همراه با دوستانش، به ماجراجویی در طبیعت می پردازه.

 

دانلود کارتون Nature Cat زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Nature Cat ، کنجکاوی و کار گروهی موضوعات اصلی هستن که بهشون پرداخته میشه. همینطور تجربیات شخصیت های کارتون ، به بچه ها نشون میده که بیرون رفتن و بازی کردن، به خصوص با دوستان چقدر می تونه سرگرم کننده باشه. همچنین الهام بخش بچه ها برای تجربه طبیعت هست.

کارتون گربه طبیعت بیشتر بر تجربه کردن طبیعت تمرکز داره تا اینکه بخواد به بینندگان چیزهای زیادی در مورد خود طبیعت یاد بده. بچه ها با دیدن این کارتون، یک سری مسائل ابتدایی در مورد طبیعت یاد میگیرن، مثلا متوجه میشن که همسترها دوست دارن آجیل بخورن، ماه در شب طلوع میکنه و حیوانات برای زنده ماندن به آب نیاز دارن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون گربه طبیعت در وب سایت دوزبانه شو

در این کارتون بچه ‌ها می بینن که شخصیت ‌ها از ابتدا تا انتها، یک چالش رو انجام میدن و مشکلات رو در حین حرکت، شناسایی و حل میکنن. همچنین متوجه میشن که وقتی می خوان یه چیز جدیدی رو یاد بگیرن، همیشه همه چیز ایده آل اونها نخواهد بود.

کارتون Nature Cat مخصوص کودکان 6 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 6 سالش شده، میتونید این کارتون رو براش پخش کنید. در کنارش میتونید کارتون Dragons: Rescue Riders رو هم براش تهیه و پخش کنید.