اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6

دانلود کارتون Dragons: Rescue Riders

دانلود کارتون Dragons: Rescue Riders ، محصول سال 2019 شبکه نتفلیکس است که تاکنون 6 فصل از آن منتشر شده و 53 قسمت 24 دقیقه ای در دسترس والدین قرار دارد.

داستان انیمیشن ناجیان اژدها سوار درباره دوقلوهایی به نام های داک و لیلا است که توانایی منحصر به فردی در برقراری ارتباط با اژدهایان دارن. این خواهر و برادر یه تیمی رو تشکیل میدن که شامل 5 اژدهای جوان هستش و کارشون اینه که اژدهایان دیگه رو نجات بدن و همینطور به مردم شهرشون کمک کنن.

داک و لیلا از همان ابتدا در بین اژدهایان بزرگ شدن و به همین خاطر براحتی میتونن با اونها حرف بزنن و سوارشون بشن. دوقلوهای قصه ما ، همراه با تیم اژدهایی خودشون به ماجراجویی می پردازن و در این مسیر چیزهای زیادی رو یاد میگیرن.

 

دانلود کارتون Dragons: Rescue Riders زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Dragons: Rescue Riders پیام های مثبت زیادی برای فرزندتون داره. بچه ها میبینن که چجوری شخصیت های انسان و اژدها در کنار همدیگه و با کمک همدیگه کار میکنن و به دیگران کمک میکنن، مثل نجات جسورانه اهالی دهکده و ... . فرزندتون با دیدن این انیمیشن با کار گروهی و اهمیتش آشنا میشه.

شخصیت های انیمیشن اژدها سواران به بچه ها یاد میدن که در کارها باید صبور باشن تا به نتیجه برسن و هیچ کاری رو شتاب زده انجام ندن. داک و لیلا همیشه مشتاق کمک به دیگران هستند، حتی زمانی که انجام این کار دشوار و کمی خطرناک است.

این کارتون در مورد زندگی وایکینگ هاست. وایکینگ ها با آغوش باز از تازه واردان استقبال میکنن و اونها رو به عنوان عضوی از خانواده خودشون میپذیرن.

 

تماشای آنلاین کارتون ناجیان اژدها سوار زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در هر قسمت از کارتون ناجیان اژدها سوار ، برای شخصیت ها مشکلات مختلفی پیش میاد که نیاز به نجات دارن، مانند گم شدن در غار و یا چسبیدن به بالای کشتی در طوفان و ... . همچنین شخصیت های اصلی اژدها سوار هستن که گاهی اوقات سقوط میکنن اما به هیچکدومشون آسیبی وارد نمیشه.

کارتون اژدها سواران مناسب رده سنی 7 سال به بالاست. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Santiago of the Seas رو هم براش پخش کنین.