اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Santiago of the Seas

دانلود کارتون Santiago of the Seas ، این کارتون سریالی محصول سال 2020  می باشد که شامل 2 فصل و 55 قسمت 11 دقیقه ای است.

کارتون سانتیاگو اهل دریاها ماجرای یک دزد دریایی 8 ساله و خدمه اش را به نمایش می گذارد. دزد دریایی کوچک ما به دنبال گنج های پنهان میگرده و از طرفی امنیت دریای کارائیب رو تامین میکنه.

شخصیت های کارتون سانتیاگو از دریاها ، به بچه ها یاد میدن که برای حل مشکلات و کمک به دیگران باید تمام تلاششون رو بکنن. هر کدوم از خدمه این کشتی ، خصوصیات منحصر به فرد خودشون رو دارن که با این تفاوت های شخصیتی، همشون در کار گروهی به همدیگه کمک میکنن.

سانتیاگوی کوچک ما در انیمیشن Santiago of the Seas ، رهبری فوق العاده است، چونکه به خدمه کشتی خودش کمک میکنه که از مهارت هاشون حداکثر استفاده رو بکنن و بخاطر زحماتشون از اونها قدردانی میکنه.

 

دانلود کارتون Santiago of the Seas زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن سانتیاگو اهل دریاها ، بچه ها یاد میگیرن که نگرش مثبتی به کارها داشته باشن، بخاطر همین توی کارهاشون موفق میشن. همینطور الگوها و ویژگی های رفتاری مثبتی همچون وفاداری ، کمک به دیگران و پشتکار ، در این انیمیشن مورد تاکید قرار گرفته.

کارتون Santiago of the Seas مخصوص کودکان 4 سال به بالا است. پس اگر فرزندتون در این رده سنی قرار داره، حتما این کارتون آموزنده رو براش پخش کنین.

تکرار پخش کارتون هارو حتما در دستور کار قرار بدین، چرا که تاثیر زیادی در یادگیری زبان انگلیسی توسط فرزندتون داره. همینطور اگر فرزند شما از این کارتون خوشش اومده ، کارتون T.O.T.S. رو هم میتونین براش پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.

کارتون های آموزشي براي کودکان رو میتونید از وبسایت دوزبانه شو تهیه کنید. اینکار میتونه به شما در پرورش کودک دوزبانه در خانه کمک زیادی کنه.