رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون T.O.T.S.

دانلود کارتون T.O.T.S. ، یکی دیگر از شاهکارهای دیزنی جونیور با عنوان کارتون حمل و نقل کوچولوها است که محصول 2019 می باشد.

انیمیشن حمل و نقل کوچولوها در 3 فصل 25 قسمتی و با مدت زمان 22 دقیقه برای هر قسمت ساخته شده است. این انیمیشن درباره دو پرنده تحویل دهنده و دوستانش است.

داستان انیمیشن T.O.T.S. در مورد دو پرنده تحویل دهنده به نام های پیپ و فردی است که در T.O.T.S در حال آموزش هستند. T.O.T.S. مکانیست که در آن از نوزادان حیوانات، قبل از تحویل به خانواده هایشان، پرستاری می شود.

 

دانلود کارتون T.O.T.S. زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

وقتی نوزادی متولد میشه، اون رو توی جعبه های رنگی به رنگ های آبی و صورتی میذارن، که رنگ آبی نشون دهنده پسر بودنش و رنگ صورتی نشون دهنده دختر بودن نوزاد هست.

پیپ و فردی توی کارشون بهترین هستن و ویژگی های شخصیتی مثبت مثل اعتماد به نفس، پشتکار و کار گروهی رو به بچه ها نشون میدن. همچنین با افکار خلاقانه ای که دارن، مشکلات رو یکی پس از دیگری حل می کنن.

این دو پرنده در کارتون حمل و نقل کوچولوها به بچه ها ثابت میکنن که موفقیتشون به این بستگی نداره که چه نوع پرنده ای هستن، بلکه به نحوه استفاده از مهارت هاشون در انجام کارها بستگی داره.

 

تماشای آنلاین کارتون T.O.T.S. زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

فرزند شما با دیدن انیمیشن T.O.T.S. نه تنها زبان انگلیسی رو یاد میگیره، بلکه کلی ویژگی های مثبت بهش اضافه میشه که میتونه اون رو در آینده به موفقیت برسونه.

این کارتون دارای رده بندی سنی 4 سال به بالا است، و یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش کودک دوزبانه بشمار میاد. کارتون Doc McStuffins هم در این رده سنی قرار داره که توصیه میکنیم حتما برای فرزندتون پخشش کنین.

دوزبانگی و آموزش انگليسي به کودکان، یکی از دغدغه هایی است که امروزه والدین دارن. ما در وبسایت 2 زبانه شو در کنار شما هستیم تا این امر رو محقق کنیم.