اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Doc McStuffins

دانلود کارتون Doc McStuffins ، ساخت این کارتون از سال 2012 آغاز شد و بدلیل محبوبیتش بین بچه ها تا سال 2020 ادامه پیدا کرد. کارتون دکتر مکی محصول کشور آمریکاست و مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است. کارتون دکتر مک استافینز کلا در 5 فصل تولید شده است که بترتیب شامل 26، 37، 29، 28 و 16 قسمت است. این کارتون جمعا با احتساب قسمت های ویژه شامل 136 قسمت هستش که تقریبا میشه گفت هر قسمت از انیمیشن Doc McStuffins حدود 11 دقیقه است و این کارتون قراره 25 ساعت آموزش و سرگرمی رو برای فرزندتون به ارمغان بیاره.

 

دانلود کارتون Doc McStuffins زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Doc McStuffins درباره دختری 8 ساله است که تصمیم میگیره مثل مادرش یه دکتر اطفال ماهر و مهربون بشه. برای اینکه این کار رو بتونه بکنه ، با عروسک هاش و وسایل اطرافش شروع به یادگیری طبابت میکنه. اون یه گوشی پزشکی داره که وقتی روشنش میکنه میتونه هر کاری رو بکنه. حتی میتونه در طول زمان سفر کنه و اکثرا سعی میکنه وسایل و عروسک هاش رو زنده کنه. با این کار اونا میتونن حرکت کنن و آواز بخونن و راه برن و برقصن و... و در طول کارتون با دختر بچه 8 ساله ما همراه میشن و باهاش ماجراجویی میکنن. انیمیشن دکتر مکی با داستان آموزنده ای که داره و اکثرا درباره مسائل سلامتی و پزشکیه ، میتونه برای فرزندتون و آموزشش بسیار مفید باشه. اولا اینکه میتونه در مسیر پرورش کودک دوزبانه بسیار بهتون کمک کنه و دوما بخاطر داستان کارتون میتونه در پرورش و رشد استعداد فرزندتون بسیار یاری رسانتون باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Doc McStuffins زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که قبلا هم گفتیم انیمیشن دکتر مک استافینز مخصوص کودکان 3 ساله ساخته شده. پس حتما هنگام تهیه این کارتون به این نکته توجه داشته باشین. همچنین وبسایت 2 زبانه شو بهتون پیشنهاد میکنه اگه از این کارتون خوشتون اومده ، کارتون Bob the Builder رو هم تهیه و برای فرزندتون پخش کنین ، چون این کارتون هم میتونه در آموزش زبان انگلیسی به کودکان بصورت غیر مستقیم بسیار مفید باشه. یه نکته مهم دیگه هم اینکه نذارین فرزندتون بفهمه که هدف از تماشای این کارتون ها یادگیری زبان هست و هیچ اجباری در تماشای این کارتون وجود نداشته باشد. صرفا کاری کنید که حس کنه هدف سرگرمی هست و گذراندن زمان.