اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Work It Out Wombats

دانلود کارتون Work It Out Wombats ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2023 شبکه PBS Kids هستش که تاکنون در یک فصل 24 قسمتی تولید شده.

انیمیشن وامبت ها معما حل کنید داستان خواهر و برادران کیسه‌داری به نام های مالک، زادی و زیک است که همراه با مادربزرگشان در مجتمع آپارتمانی خانه درختی او، معروف به تریبورهود زندگی می‌کنند.

در هر قسمت از کارتون وامبت ها معما حل کنید ، آنها با یک نوع مشکل مواجه می شوند و از تفکر محاسباتی برای حل آن استفاده می کنند.

 

دانلود کارتون Work It Out Wombats زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Work It Out Wombats پر از نکات آموزنده برای بچه هاست. بچه ها با دیدن این کارتون یاد میگیرن که حتی در شرایط سخت، همیشه میتونن از مهارت های حل مسئله خودشون برای پیدا کردن راه حل استفاده کنن.

همینطور به بچه ها اینو میرسونه که گذراندن وقت با خانواده چقدر اهمیت داره و اینکه شما خیلی راحت میتونین از فضاهای کوچیک استفاده کنین و برای خودتون سرگرمی ایجاد کنین.

شخصیت های اصلی کارتون Work It Out Wombats بسیار کنجکاو و ماجراجو هستن. اونها از مهارت‌های ذهنی، همراه با استعدادهای منحصر به ‌فرد خودشون برای حل مشکلات پیچیده استفاده می‌کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون Work It Out Wombats زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون وامبت ها معما حل کنید مناسب کودکان 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون در این رده سنی قرار داره، حتما این کارتون آموزنده رو براش پخش کنید.

همچنین کارتون T.O.T.S. نیز در این رده سنی قرار داره، که میتونه مکمل خوبی برای فرزندتون در امر یادگیری زبان انگلیسی باشه.

تکرار پخش کارتون ها برای پرورش کودک دوزبانه بسیار مهمه و حتما سعی کنید کارتون هارو چندین بار برای فرزندتون پخش کنید تا کلمات، جملات و اصطلاحات بکار رفته در کارتون رو بهتر یاد بگیره.