اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year 2002

دانلود کارتون Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year 2002 ، که محصول کشور آمریکاست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن یک سال خیلی خوب برای پو 2002 میشناسنش.

این کارتون جزو سری کارتون های پو است که بین بچه ها از جذابیت خاصی برخورداره و میتونه در حین سرگرمی کودک ، مسائل مهمی رو هم بهش آموزش بده.

کارتون یک سال خیلی خوب برای پو 2002 میتونه فرزند شما رو در روند پرورش کودک 2 زبانه به مدت 60 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year 2002 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year 2002 درباره پو هست که یه خرس آروم و مهربونه و همیشه دست به بازیگوشی و کنجکاوی های زیادی میزنه.

پو هر سال به همراه دوستان خودش در هنگام کریسمس جشن میگیره و شادی میکنه ، که امسال هم قصد همین کار رو داره.

پس دوستای خودش رو جمع میکنه تا تدارکات لازم برای این جشن رو آماده کنن و خوش بگذرونن. 

در کارتون Winnie the Pooh A Very Merry Pooh Year علاوه بر در معرض زبان انگلیسی قرار دادن کودک ، میتونه مسائل زیادی رو بهش آموزش بده.

 

تماشای آنلاین کارتون یک سال خیلی خوب برای پو 2002 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

مسائلی مثل دوستی، صبر، حل مشکلات و کمک به بقیه. کودک با تماشای کارتون پو، با این مسائل و مفاهیم اونها میتونه بهتر آشنا بشه که در آینده در موفقیتش تاثیر بسزایی خواهند داشت.

کارتون Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year مخصوص کودکان 3 سال به بالا تهیه شده که هنگام تهیه اون به این نکته توجه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این انیمیشن خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه تا کارتون JoJo & Gran Gran رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

در پایان هم اگه سوالی یا مشکلی و یا حتی انتقادی داشتین، حتما با ما در میون بزارین تا با کمک هم بتونیم به هدف اصلیمون که پرورش کودک دوزبانه هست برسیم.

نظرات

بهناز مزینانی
بهناز مزینانی
کاش این فرمت رو تلویزیون هم میخوند
2 زبانه شو

به پشتیبانی تیکت بفرستین تا راهنماییتون کنن. مشکل از دستگاه شما هست فایل سالمه.