رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون JoJo & Gran Gran

دانلود کارتون JoJo & Gran Gran ، که محصول سال 2020 کشور انگلستان هست و بچه ها اون رو با عنوان کارتون جوجو و مادربزرگه میشناسن.

انیمیشن جوجو و مادربزرگه در طول پخش خودش تاکنون در 3 فصل تولید شده که جمعا شامل 130 قسمت جذاب و دیدنی میشه.

همچنین کارتون جو جو و مادربزرگه هر قسمتش در حدود 11 دقیقه است که میتونه در مسیر پرورش کودک 2 زبانه فرزند شما رو در حدود 24 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون JoJo & Gran Gran زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن JoJo & Gran Gran درباره دختری 4 ساله و پر از انرژی هست که یه جا بند نمیشه و عاشق یادگرفتن چیزهای جدیده.

دختر کارتونمون اسمش جوجو هست و به خاطر اینکه پدر و مادرش اکثرا سر کار هستن با مادر بزرگش میمونه. مادربزرگ جوجو هم بهش چیزهای خیلی خوبی یاد میده.

آموزش های مادر بزرگ به جوجو خیلی بدردش میخوره و در همه جا ازشون استفاده میکنه. فرزند شما هم با تماشای این کارتون از این آموزش ها بهره میبره و میتونه در زندگی واقعی با کمک اونا بهتر عمل کنه.

کارتون جوجو و مادربزرگه به کودک روش های انجام کارهای ساده رو یاد میده، مثل چک کردن وضعیت آب و هوا و حل کردن مشکلی که بوجود اومده.

 

تماشای آنلاین کارتون جوجو و مادربزرگه زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین به کودک یاد میده که بودن پدربزرگ و مادربزرگ در زندگی چقدر میتونه خوب باشه و میتونن ازشون چیزهای زیادی رو یاد بگیرن.

کارتون JoJo & Gran Gran مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنیه که حتما باید به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین برای آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم حتما تکرار کارتون ها رو در برنامه پخش خودتون قرار بدین تا بهترین نتیجه رو بگیرین.

اگه فرزندتون از جوجو و مادربزرگه خوشش اومده، حتما به توصیه 2 زبانه شو کارتون Love Monster رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

 

نظرات

فرزانه بزرگی
فرزانه بزرگی
چرا فایل زیپ این فیلما نیست چطوری بشینیم یکی یکی دانلود کنیم اخه
2 زبانه شو

با سلام. فایل های فشرده به مرور اضافه میشن. ظرف ۱ یا ۲ هفته فایلها قرار میگیرن.