اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Love Monster

دانلود کارتون Love Monster ، یک انیمیشن سریالی محصول سال 2020 شبکه مکس است که تاکنون دو فصل از این سریال منتشر شده و 80 قسمت 7 دقیقه ای در دسترس والدین قرار دارد. 

انیمیشن هیولای عشق ماجراهای روزانه یک هیولای پشمالو بامزه رو دنبال می‌کنه. لاو مانستر یک کودک پیش دبستانی ژولیده است که به عنوان تنها هیولا در شهر حیوانات بامزه شناخته می‌شود. 

 

دانلود کارتون Love Monster زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو 

هیولای بانمک ما در کارتون لاو مانستر باید چالش‌هایی را که پیش‌ دبستانی‌ها می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، پشت سر بگذارد، مانند نبرد درونی بین تمایل به به اشتراک گذاشتن شکلات با دوستان در حالی که می‌خواهید همه آنها را خودتان به تنهایی بخورید! 

از پیام های مثبت انیمیشن Love Monster می توان به اشتراک گذاری با دوستان، غلبه کردن بر موانع از طریق همکاری با یکدیگر همچنین غلبه بر احساس غمگینی و ترس اشاره کرد. 

 

تماشای آنلاین کارتون هیولای عشق زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو 

همچنین کارتون هیولای عشق باعث افزایش مهارت های عاطفی اجتماعی فرزندتون میشه و رفتارهای مثبت رو بهش آموزش میده. و نکات مثبت آموزشی دیگری که در طول این کارتون با اونها برخورد خواهد کرد. 

انیمیشن لاو مانستر برای کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و مناسب این رده سنی هستش. از دیگر کارتون های آموزنده در این رده سنی می توان به کارتون Puffin Rock اشاره کرد.