اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Whisker Haven Tales with the Palace Pets

دانلود کارتون Whisker Haven Tales with the Palace Pets ، که محصول سال های 2015 تا 2017 کشور آمریکا است و بچه ها اون رو با اسم انیمیشن قصه های ویسکر هاون با حیوانات خانگی قصر میشناسنش.

کارتون قصه های ویسکر هاون با حیوانات خانگی قصر در طول پخش 3 ساله خودش در 3 فصل تولید شد که جمعا شامل 31 قسمت آموزنده و جذاب هست.

هر قسمت از انیمیشن زیبا و مهیج قصه های ویسکر هون با حیوانات خانگی قصر در حدود 3 دقیقه است که میتونه فرزند شما رو در زمینه پرورش کودک 2 زبانه در حدود 2 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Whisker Haven Tales with the Palace Pets زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Whisker Haven Tales with the Palace Pets درباره یه حیوانات خانگی هست که در یک قصر زندگی میکنن و بسیار اشرافی هستن.

حالا اونها به یه سرزمین جادویی سفر میکنن که بهش ویسکر هاون (بهشت ویسکر) میگن. این سرزمین توسط یه مرغ مگس خوار بنام فیتربون اداره میشه.

در طول این سفر، اونها ماجراجویی های آموزشی زیادی انجام میدن تا کودکان ارزش دوستی، وفاداری و مهربانی رو یاد بگیرن و درکشون کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون قصه های ویسکر هاون با حیوانات خانگی قصر زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Whisker Haven Tales with the Palace Pets مخصوص کودکان 3 ساله تولید شده که حتما این نکته رو مد نظر داشته باشین.

همچنین 2 زبانه شو به شما توصیه میکنه اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده حتما سعی کنین کارتون Esme & Roy رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

اگر در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم در هر زمانی به مشکل برخوردین یا خواستین که برنامه آموزشی خاصی رو دنبال کنین حتما با کارشناسان دوزبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.