اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Esme & Roy

دانلود کارتون Esme & Roy ، این کارتون زیبا محصول سال 2018 است که در قالب دو فصل منتشر شده و شامل 52 قسمت 23 دقیقه ای هستش.

داستان کارتون ازمه و روی درباره دختری 9 ساله و دو رگه بنام ازمه هستش که با بهترین دوستش، که یه هیولای بزرگ زرد رنگ بنام روی هست، در دنیای هیولاها زندگی میکنن.

ازمه و روی توی هر قسمت از این کارتون، ماجراجویی های مختلفی دارن و به بقیه هیولاها کمک میکنن تا مشکلشون حل بشه. همچنین یه مهدکودک برای هیولاها درست کردن و اونجا ازشون مراقبت میکنن.

 

دانلود کارتون Esme & Roy زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

ازمه و روی به فرزند دلبند شما کمک میکنن تا بتونه احساسات خودش رو بیان کنه. و همینطور بتونه در مواقعی که عصبانی میشه، خشمش رو کنترل کنه.

همچنین کودک شما با انیمیشن Esme & Roy  یاد میگیره که چجوری وظیفه ای که بهش محول شده رو بدرستی انجامش بده. در واقع حس وظیفه شناسی رو بهش آموزش میده.

در انیمیشن ازمه و روی فرزندتون یاد میگیره که چجوری از رفتارهای اجتماعی مثبت الگوبرداری کنه. همچنین نحوه حل مشکلات با استفاده از خلاقیت فردی رو یاد میگیره و تشویق میشه که چیزهای جدید رو امتحان کنه و به اکتشاف محیط اطرافش بپردازه.

 

تماشای آنلاین کارتون ازمه و روی زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

ازمه یه دختر برون گرا هستش و همیشه دوست داره که چیزهای جدید رو امتحان کنه. روی ترسوتر و درونگرا تره ولی همیشه خودش رو توی موقیت های مناسبی قرار میده و تمام تلاشش رو میکنه تا به دیگران کمک کنه. هر دوی اونها، نحوه غلبه بر ترس و همچنین توجه به احساسات خود رو به فرزندتون آموزش میدن. 

کارتون Esme & Roy برای کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و مناسب این رده سنی هستش. از دیگر کارتون های مشابه در این رده سنی میشه به کارتون Kiri and Lou اشاره کرد که هر دوتا کارتون بسیار آموزنده و مفید در جهت پرورش کودک دوزبانه هستن.

ما در وبسایت دوزبانه شو تمام تلاشمون رو انجام دادیم تا بستری رو برای شما والدین عزیز فراهم کنیم، که بتونید براحتی کارتون های زبان اصلی رو دانلود و یا بصورت آنلاین تماشا کنید.