اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Kiri and Lou

دانلود کارتون Kiri and Lou ، این کارتون سریالی محصول سال 2019 دو شبکه مشهور کودک یعنی Nickelodeon و Apple TV+ می باشد.

کارتون کری و لو در 4 فصل تولید شده که در مجموع شامل 82 قسمت 5 دقیقه ای است. نکته جالب این کارتون اینه که موجودات اون از خاک رس ساخته شدند و داستان در جنگلی از کاغذهای بریده شده اتفاق میافته.

داستان انیمیشن Kiri and Lou در مورد دو موجود ماقبل تاریخ و ماجراجویی های بامزه و شاد اونها در جنگل است. کری و لو در این انیمیشن، آواز می خونن و می خندن و با دوستانشون بازی های مختلفی رو انجام میدن.

 

دانلود کارتون Kiri and Lou زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کری و لو دوستان خوبی برای همدیگه هستن. حتی وقتایی که با همدیگه اختلاف نظر دارن، اختلافاتشون رو با روش های سازنده ای مثل عذرخواهی کردن، حل می کنن.

در انیمیشن کری و لو ، شخصیت های اصلی داستان به بچه ها یاد میدن که به احساسات دیگران احترام بذارن و کلمه "متاسفم" رو در شرایط مختلف به زبون بیارن. همچنین در این انیمیشن بچه ها با کار تیمی آشنا میشن.

 

تماشای آنلاین کارتون Kiri and Lou زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Kiri and Lou مهارت های اجتماعی و عاطفی بچه ها رو بالا میبره. بچه ها یاد میگیرن که تفاوت هاشون با دیگران رو بپذیرن، و همینطور اشتباهاتشون رو بپذیرن و عذرخواهی کنن.

کارتون کری و لو مناسب کودکان 3 سال به بالا می باشد، پس این نکته رو مدنظر قرار بدین. درصورتی که فرزندتون با این کارتون ارتباط خوبی پیدا کرده، توصیه میکنیم کارتون Daniel Tiger's Neighborhood رو هم براش پخش کنید.

آموزش زبان به کودکان ، یک پروسه زمان بر اما شیرین است. امیدواریم که در این مسیر، ما رو همراه خودتون بدونید.