اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Where's Waldo

دانلود کارتون Where's Waldo ، این کارتون که بر اساس مجموعه کتاب های Where's Wally ساخته شده، در دو فصل تولید شده و شامل 40 قسمت 22 دقیقه ای است. 

داستان انیمیشن والدو کجاست درباره دو عضو جوان انجمن گردشگری به نام های والدو و وندا است که توسط دوست جادوگرشون، به ماموریت های مسافرتی فرستاده میشن. 

دشمن اصلی اونها، اودلولو هستش که با تمام توانش برای دو گردشگر جوان ما، مشکلاتی رو ایجاد میکنه. این انیمیشن محصول سال 2019 است. 

 

دانلود کارتون Where's Waldo زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو 

انیمیشن Where's Waldo پیام های مثبت زیادی برای بچه ها داره. به بچه ها اطلاعات خوبی رو درباره افراد و مکان های مختلف در دنیا رو میده و باعث میشه که فرزندتون با فرهنگ کشورهای مختلف و ویژگی های اون کشورها آشنا بشه. 

از نکات کلیدی که در کارتون والدو کجاست به بچه ها آموزش داده میشه، می توان به ارزش مسافرت رفتن، کار گروهی، دوستی و حل مشکلات اشاره کرد. که تمام این موارد میتونه به بالا رفتن اعتماد به نفس کودک کمک کنه. 

والدو و وندا بچه های باهوش و روشن فکری هستن و به هر کسی که برخورد میکنن، بهش احترام میذارن. جادوگر سفید توی بعضی از کارها تمرکز نداره اما مربی خیلی خوبی هستش. 

 

تماشای آنلاین کارتون Where's Waldo زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو 

کارتون Where's Waldo مخصوص کودکان 7 سال به بالاست و برای این رده سنی مناسبه. پس در صورتی که فرزندتون 7 سالش شده، میتونید این کارتون رو براش پخش کنید. 

همچنین کارتون Team Zenko Go هم میتونه برای فرزندتون جذاب باشه. پس پیشنهاد میکنیم که این کارتون رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنید. 

ما در وبسایت دوزبانه شو بستری رو برای شما والدین عزیز فراهم کردیم تا بتونید کارتون های زبان اصلی رو هم بصورت آنلاین تماشا کنید و هم بصورت تکی و یا بصورت یکجا در یک فایل زیپ دانلود کنید.