اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Team Zenko Go

دانلود کارتون Team Zenko Go ، این کارتون محصول سال 2022 شبکه نتفلیکس هستش که تاکنون در دو فصل تولید شده و شامل 22 اپیزود 23 دقیقه ای است.

داستان کارتون تیم زنکو به پیش درباره چهار بچه مهربان است که می خوان از قدرت هایشان برای کمک به دیگران و حل مشکلات شهر استفاده کنن. نیا، آری، الی و جکس ابرقهرمان های کوچولوی این انیمیشن سریالی هستن.

در کارتون تیم زنکو گو ، این 4 کودک برای بهتر شدن جامعه، با تمام توانشون به دیگران کمک میکنن، بدون اینکه از اونها انتظار جبران محبت هاشون رو داشته باشن. این میتونه نکته مثبت آموزشی برای فرزندتون باشه.

 

دانلود کارتون Team Zenko Go زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های اصلی انیمیشن Team Zenko Go هر کدام ویژگی های مثبت شخصیتی دارن که میتونن الگوی خوبی برای فرزندتون باشن. همچنین در این انیمیشن کار گروهی، شفقت و فروتنی به بچه ها آموزش داده یشه.

در انیمیشن تیم زنکو به پیش ، شخصیت ها همه مهربان و دلسوز هستن و رفتار دوستانه ای با سایرین دارن و همیشه توی کارها مفید واقع میشن.

همچنین یکی از نکات آموزنده ای که در انیمیشن تیم زنکو گو بهش اشاره شده اینه که بچه ها وقتی اشتباهی رو انجام میدن، اون اشتباه رو میپذیرن و بهش اعتراف میکنن.

 

تماشای آنلاین کارتون Team Zenko Go زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون مناسب سنین 7 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 7 سالش شده، حتما این کارتون رو براش دانلود و یا پخش کنید.

و اگر دیدین که فرزندتون از کارتون Team Zenko Go خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون PJ Masks رو هم براش پخش کنید.

دیدن کارتون زبان اصلی ، بهترین روش برای پرورش کودک دوبانه است. پس در این مسیر شک نکنید و تا انتها و رسیدن به هدفتون پیش برین.