اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Waybuloo

دانلود کارتون Waybuloo ، این انیمیشن سریالی که با اسامی مختلفی مثل انیمیشن ویبالو و انیمیشن وای بلو شناخته میشه، محصول سال 2009 کشورهای انگلستان و کانادا است.

کارتون ویبالو در طول پخش خودش شامل 3 فصل جذاب و دیدنیه، که بچه ها رو عاشق خودش میکنه و سرجمع شامل 150 قسمت میشه.

هر قسمت از کارتون وای بلو در حدود 20 دقیقه است، که میشه گفت قراره در حدود 50 ساعت فرزند شما رو در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Waybuloo زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Waybuloo درباره 4 بچه کوچولو هست که هرکدوم یه رنگ خاص رو به تصویر میکشن. در هر قسمت این 4 کوچولوی کنجکاو در سرزمین نارا گشت وگذار میکنن.

در هر قسمت از کارتون دهکده بادام ، شخصیت های اصلی با چالش هایی روبرو میشن که باید با کمک هم اونها رو حل کنن.

این کارتون علاوه بر اینکه با داشتن مکالمات روان به فرزند شما در پرورش کودک 2 زبانه کمک میکنه، میتونه باعث رشد و پرورش استعدادش بشه.

در انیمیشن ویبالو قواعد و برخی ساختارهای جملات انگلیسی هم مورد بررسی قرار میگیرن، که به کودک اطلاعاتی درباره ساختار زبان انگلیسی هم آموزش میده.

این کارتون که مخصوص کودکان پیش دبستانی تولید شده، به کودک روش های حل مسئله رو آموزش میده تا بتونه مشکلاتش رو خودش به آسانی حل کنه.

با نمایش روش های گوناگون حل مسئله، فرزند شما با تماشای این کارتون یاد میگیره که چطور باید خلاق باشه و هر کاری رو، به روش خاص خودش انجام بده.

 

تماشای آنلاین کارتون Waybuloo زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین در انیمشن وی بلو روی کار تیمی و ورزش هم تمرکز شده، تا کودک رو به انجام هرچه بیشتر این کارها تشویق کنه.

کارتون Waybuloo  مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده که مناسب این سنین هست و اگر فرزندتون 3 سالش شده حتما این کارتون رو تهیه کنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما کارتون Doc McStuffins رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشد.

ممکنه در پرورش کودک 2 زبانه سوالی براتون پیش بیاد یا بخواهین بدونین از چه کارتون هایی شروع کنین، در این حالت حتما با مشاورین 2 زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.