رده سنی
10
10 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Vampirina

دانلود کارتون Vampirina ، یا همون کارتون ومپیرینا ، محصول سال ۲۰۱۷ و مناسب بچه‌ های بالای ده ساله. با اینکه سریال بیشتر جنبه سرگرمی داره تا آموزشی، ماجراجویی های این دختر کوچولوی اشرافی ومپایر ، به بچه‌ ها صبور بودن رو یاد میده.

انیمیشن ومپیرینا حول محور دختر کوچولویی به اسم ومپرینا یا وی (خانواده و دوستاش اینجوری صداش می‌کنن) می‌چرخه، که خانوادش به تازگی از ترانسیلوانیا به پنسیلوانیا نقل مکان کردن. مسلما برای اون بچه‌، بودن تو مکان‌ های جدید هیچ‌وقت آسون نیست، اما خوشبختانه پدر و مادر و دوستای وی هستن تا توی این مسیر بهش کمک کنن. ومپیرینا همینطور متوجه میشه که دنیای آدما اونقدرا هم با دنیای ومپایرها تفاوت نداره.

 

دانلود کارتون Vampirina زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

بچه‌ ها توی انیمیشن Vampirina می‌بینن که وی چطوری با محیط جدید خودش رو وفق میده و خانواده و دوستای وفادارش، چطوری بهش کمک می‌کنن. قطعا ترانسیلوانیا و پنسیلوانیا تفاوت‌ های خاص خودش رو داره و وی هم تلاشش رو می‌کنه تا تعادل رو بین سنت‌ های این دو محیط حفظ کنه. از مضامین اصلی این سریال، دوستی، صداقت و مشتاق تجربه‌ های جدید بودنه‌.

شخصیت‌ های توی سریال ومپیرینا الگوی مناسبی برای بچه‌ هان. اون شور و شوق داره و تفاوت‌ هایی که با دوستانش داره رو می‌پذیره، همونطور که اونها سنت‌ های متفاوت اون رو می‌پذیرن. پدر و مادرش هم تحت هر شرایطی ازش حمایت می‌کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ومپیرینا در وب سایت دوزبانه شو

به عنوان کسی که زندگی جدیدی رو شروع کرده، وی صبوری و احترام رو یاد میده. همینطور چیزای جدیدی برای یادگرفتن پیش رو داره. اون مشتاقه تا چیزای بیشتری در مورد انسان‌ها و دنیاشون یاد بگیره و دوستاش هم این وضعیت رو براش خیلی بهتر می‌کنن.

قابل توجه والدین عزیز، ممکنه بعضی از والدین، روی موضوع این کارتون که در مورد ومپایر هست، حساسیت داشته باشین. پس قبل از پخش این کارتون، حتما به این مورد، توجه ویژه ای داشته باشین. 

انیمیشن Vampirina مناسب سنین 10 سال به بالاست، پس لطفا به رده سنی کارتون ها توجه کنید. همچنین میتونید در کنارش، کارتون My Father's Dragon 2022 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.