اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
9
9 سال به بالا

دانلود کارتون My Father's Dragon 2022

دانلود کارتون My Father's Dragon 2022 ، یا با نام فارسی کارتون اژدهای پدرم شناخته میشه، مناسب بچه‌ های بالای نه سال و با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه‌ است.

داستان انیمیشن اژدهای پدرم ۲۰۲۲ که بر اساس کتاب معروفی به همین اسم ساخته شده، حول محور المِر، پسر بچه‌ای که از خونه‌ می‌زنه بیرون تا به مشکلات مالی مادرش کمک کنه، می‌چرخه. اون به سمت سرزمین وحش میره، تا اژدهایی رو پیدا کنه اما وقتی اوضاع طبق برنامه المر پیش نمیره، اون باید خودش دست به کار بشه و بوریس اژدها و سرزمینش رو نجات بده.

 

دانلود کارتون My Father's Dragon 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت المر توی انیمیشن My Father's Dragon 2022 پسری مهربون و دلسوزه، که اهمیت زیادی به مادرش میده. وقتی می‌بینه مغازه مادرش رونق قبل رو نداره، تلاش می‌کنه تا کمکش کنه. اژدهای داستان، بوریس هم با اینکه در قسمت‌ هایی از فیلم می‌بینیم که به خودش اطمینان نداره، اما مثبت‌ اندیش و پرشور و شوقه‌‌.

در قسمت‌ هایی از فیلم اژدهای پدرم ۲۰۲۲ ، المر بعد اینکه از خونه فرار میکنه، توی مسیر با غریبه‌ها حرف می‌زنه، تنهایی وارد سرزمین وحش می‌شه، که مسلما این کارش الگوی خوبی به نظر نمیاد. همینطور مدام توی خطره، از طرف حیوونات وحشی یا غرق شدن توی آب یا ارتفاع. پس والدین عزیز، حتما قبل از پخش این انیمیشن، این موارد رو در نظر داشته باشین.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اژدهای پدرم 2022 در وب سایت دوزبانه شو

با این وجود فیلم My Father's Dragon 2022 روی دوستی قوی المر و بوریس، خودشناسی و شجاعت تاکید می‌کنه. المر و بوریس، هم به خودشون و هم به همدیگه امید و قوت میدن، و با همدیگه از پس مشکلاتی که سر راه قرار گرفته، بر میان.

انیمیشن My Father's Dragon مناسب کودکان 9 سال به بالاست، پس حتما رده سنی این کارتون رو مد نظر قرار بدین. همچنین میتونین در کنارش، کارتون The Magician's Elephant 2023 رو هم برای فرزندتون پخش کنین.