رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون The Magician's Elephant 2023

دانلود کارتون The Magician's Elephant 2023 ، یک انیمیشن سینمایی محصول کشورهای آمریکا و استرالیاست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن فیل شعبده باز میشناسن.

مدت زمان پخش کارتون فیل شعبده باز در حدود 100 دقیقه است، که این یعنی مدت بیش از 1 ساعت نیم در معرض مستقیم زبان انگلیسی بودن.

شما والدین عزیز میتونین از این کارتون های سینمایی جهت ایجاد تنوع در پخش کارتون استفاده کنین و از این طریق موضوعات جدید و مفیدی رو به فرزندتون معرفی کنین.

 

دانلود کارتون The Magician's Elephant 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Magician's Elephant 2023 درباره پسری بنام پیتر است که خیلی سال پیش یتیم شده و خواهرش رو هم گم کرده.

حالا اون تصمیم گرفته که خواهر خودش رو پیدا کنه. در ادامه داستان، پیتر با یه پیشگو آشنا میشه که بهش میگه برای پیدا کردن خواهرش باید از یک فیل کمک بگیره.

فیلم داستانمون کمی عجیبه و کارهای جادویی زیادی از دستش بر میاد. حالا پیتر در کارتون فیل شعبده باز باید فیل رو پیدا کنه تا بتونه خواهر خودش رو پیدا کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون The Magicians Elephant 2023 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون میتونه کودک رو با مفاهیمی چون خانواده، امید و تلاش آشنا کنه و بهش یاد میده که چطور درباره مسائل مختلف کنجکاوی کنه و دنبال پاسخ برای سوالاتش باشه.

کارتون The Magician's Elephant 2023 مخصوص کودکان 8 سال به بالا تولید شده، که باید توجه ویژه ای به این نکته داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده توصیه میکنیم حتما کارتون Dodo رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

نظرات

زه سل
لینک دانلودش پیدا نمیکنم!
2 زبانه شو

درود بر شما.

ابتدا بر روی "پخش به زبان انگلیسی" کلیک کنید تا وارد صفحه پخش کارتون بشه. بعدش بالای پخش کننده، بر روی دکمه "دانلود فایل" کلیک کنید.