اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
12
12 سال به بالا

دانلود کارتون Tuttle Twins

دانلود کارتون Tuttle Twins ، که محصول سال 2021 کشور آمریکاست و بچه ها اون رو با عنوان انیمیشن دوقلوهای تاتل میشناسنش.

کارتون دوقلوهای تاتل در طول پخش چند ساله خودش تاکنون در 2 فصل تولید شده است، که جمعا شامل 24 قسمت جذاب و آموزنده میشه.

هر قسمت از این کارتون در حدود 23 دقیقه است که در امر پرورش کودک دوزبانه قراره فرزند شما رو بمدت 9 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

اگر میخوایین بازدهی تماشای کارتون ها زیاد بشه، حتما توصیه میکنیم که همراه فرزند خودتون به تماشای کارتون بشینین و تکرار کارتون رو هم مد نظر قرار بدین.

 

دانلود کارتون Tuttle Twins زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Tuttle Twins درباره ایتان و امیلی است که دوقلو هستن و توسط مادربزرگشون، در زمان به ماجراجویی میپردازن.

اونها با مادربزرگشون در زمان سفر میکنن و درباره مسائل مختلفی آشنا میشن و مادربزرگشون هم در این کارها راهنماییشون میکنه تا بهتر یاد بگیرن.

این کارتون علاوه بر اینکه میتونه بصورت غیرمستقیم به فرزند شما زبان انگلیسی یاد بده، میتونه به اون مسائل مختلف زیادی رو آموزش بده.

کارتون دوقلوهای تاتل اتفاقات روزمره کودکان رو به تصویر میکشه و کاری میکنه کودک این اتفاقات رو درک کنه و ازشون یاد بگیره.

 

تماشای آنلاین کارتون Tuttle Twins زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Tuttle Twins برای کودکان 12 سال به بالا تولید شده، پس حتما هنگام تهیه این کارتون این نکته رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، حتما توصیه میکنیم که کارتون Power Rangers Cosmic Fury رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

انتخاب کارتون مناسب برای کودک میتونه کار بسیار سخت و طاقت فرسایی باشه. اما جای نگرانی نیست، شما میتونین این کار رو به مشاورین ما بسپارین تا بهترین برنامه رو به شما ارائه بدن.