رده سنی
12
12 سال به بالا

دانلود کارتون Power Rangers Cosmic Fury

دانلود کارتون Power Rangers: Cosmic Fury ، این مجموعه سریالی که بچه ها اونو با اسم انیمیشن پاور رنجرز خشم کیهانی میشناسن، محصول سال 2023 نیوزیلند و ژاپن است.

کارتون پاور رنجرز خشم کیهانی تاکنون در 1 فصل تولید شده، که شامل 10 قسمت مختلف و جذاب است.

هر قسمت از کارتون Power Rangers: Cosmic Fury در حدود 22 دقیقه است، که میتونه فرزندتون رو به مدت 3 ساعت و نیم در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

اگر تکرار کارتون پاوررنجرز خشم کیهانی رو هم در پخش لحاظ کنین، میتونین بازدهی پرورش کودک دوزبانه رو بالاتر ببرین.

 

دانلود کارتون Power Rangers Cosmic Fury زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Power Rangers Cosmic Fury برگرفته شده از سری مجموعه های این کارتون بنام پاور رنجرز هست، که این تقریبا سیزن 13 ام اون حساب میشه.

اینبار در کارتون پاوررنجرز، تیم از همیشه قدرت مندتر شده و موجود شرور کیهانی قصد داره تا کل جهان رو از بین ببره. پس تیم دست بکار میشه تا با کمک هم، یه بار دیگه جهان رو نجات بدن.

انیمیشن Power Rangers Cosmic Fury علاوه بر اینکه میتونه شما رو در آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم کمک کنه، نکات آموزشی مثبت زیادی داره که به رشد استعداد فرزندتون کمک میکنه.

کارتون پاور رنجرز میتونه به کودک کار تیمی رو آموزش بده تا در گروه عملکرد بهتری داشته باشه و علاوه بر اون کمک به دیگران رو هم بخوبی به تصویر میکشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Power Rangers Cosmic Fury زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

اگر می خوایین با یک کارتون 2 نشون بزنین و زبان آموزش بدین و هم استعداد کودک رو شکوفا کنین، کارتون Power Rangers Cosmic Fury بهترین انتخابه.

همونطور که همیشه گفتیم، رده سنی کارتون ها خیلی مهم هستن و انیمیشن پاور رنجرز برای کودکان 12 سال به بالا تولید شده، پس این نکته رو حتما مد نظر داشته باشین.

در صورتی که فرزندتون از کارتون Power Rangers Cosmic Fury خوشش اومده، حتما کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

در صورتی که در پرورش کودک چند زبانه به سوال یا مشکلی برخوردین، حتما از بخش پشتیبانی با کارشناسان ما صحبت کنین و ازشون راهنمایی بگیرین.