اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
9
9 سال به بالا

دانلود کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder

دانلود کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder ، این سریال محصول سال 2022 کشور آمریکاست و بچه ها اون رو با اسم سریال والدین نسبتا عجیب اونو میشناسن.

کارتون والدین نسبتا عجیب تاکنون در 1 فصل تولید شده است که شامل 13 قسمت جذاب میشه که بچه ها رو جذب خودش میکنه.

هر قسمت از کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder در حدود 25 دقیقه است، که میتونه فرزند شما رو در پرورش کودک چند زبانه بمدت 6 ساعت در معرض زبان قرار میده.

توجه داشته باشین که در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک ، تکرار کارتون میتونه در بازدهی بسیار موثر باشه. پس حتما در کارتون The Fairly OddParents این موضوع رو هم مد نظر داشته باشین.

 

دانلود کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Fairly OddParents Fairly Odder چندین سال بعد از اتفاقات انیمیشن اصلی رخ میده و درباره ویویان و برادر ناتنیش روی هست.

کارتون والدین نسبتا عجیب حول زندگی این دو شخصیت و والدینشون میگذره و ماجراجویی ها و مشکلاتشون رو به تصویر میکشه.

کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder هم مثل سایر کارتون های 2 زبانه شو، علاوه بر اینکه به آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم می پردازه، نکات آموزشی عمومی زیادی داره.

از جمله نکات آموزشی و مثبت کارتون والدین نسبتا عجیب میشه گفت که کارتون بیشتر روی مهربانی و شاد بودن تمرکز داره و نشون میده که قبل از انجام هر کاری باید درباره اش بخوبی فکر کرد و بی فکر عمل نکرد.

همچنین انیمیشن The Fairly OddParents به کودک آموزش میده که قدر چیز هایی که داره رو بخوبی بدونه و مراقب آرزو هاش باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های اصلی کارتون والدین نسبتا عجیب ، میتونن در احساس مسئولیت و کمک به دیگران، الگوهای مناسبی برای کودک باشن، چرا که در طول کارتون این موارد بخوبی به تصویر کشیده میشه.

همونطور که میدونین هر کارتونی مناسب یک رده سنی هست و کارتون The Fairly OddParents Fairly Odder هم از این قائله مستثنا نیست و این کارتون مناسب سنین 7 سال به بالا است. 

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم برای تکمیل روند پرورش کودک دوزبانه کارتون Spirit Riding Free  رو هم براش تهیه کنین.

کارشناسان 2 زبانه شو همواره حضور دارن تا شما رو در این مسیر دشوار کمک کنن. پس هر موقع احساس کردین سوالی در این زمینه دارین، حتما از بخش پشتیبانی پنل کاربری اقدام کنین.

نظرات

Zeynab Afshary
Zeynab Afshary
خیلی خیلی عالی بود