اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Treehouse Detectives

دانلود کارتون Treehouse Detectives ، که به فارسی میشه کارتون کارآگاهان خانه درختی ، سال ۲۰۱۸ پخش شد. این سریال که مناسب کودکان چهار تا هشت ساله.

انیمیشن کارآگاهان خانه درختی ماجراهای دو خرس خواهر و برادر به اسم توبی و تری رو دنبال می کنه، که توی خونه درختی توی جنگل زندگی می کنن. اونها کارآگاهان خونه درختی رو تشکیل میدن و رازها و تحقیقات مختلفی رو شروع می کنن.

توی هر قسمت از سریال کارآگاهان خانه درختی ، توبی و تری از مهارت های حل مسئله، مشاهده دقیق و تفکر انتقادی‌شون برای کشف رازها و کمک به دوستاشون استفاده می کنن. 

 

دانلود کارتون Treehouse Detectives زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اونها با طیف وسیعی از چالش‌ها، مثل یافتن اشیاء گمشده، حل معماها، و کشف رازها مقابله می‌کنن و در عین حال، درس‌ های مهمی رو در طول مسیر آموزش میدن.

انیمیشن Treehouse Detectives روی کار گروهی، دوستی و قدرت کنجکاوی و تخیل تاکید داره. هدفش ترویج ارزش‌های مثبت و محتوای آموزشی، تشویق کودکان به تفکر انتقادی، توسعه مهارت‌ های حل مسئله، و پذیرش روحیه کاوش است.

کارتون کارآگاهان خانه درختی انیمیشن های رنگارنگ، داستان پردازی جذاب و شخصیت های بامزه داره. سرعتش آرومه و محتوای مناسب و جذابی که داره، اون رو برای بچه‌ ها مناسب می کنه. 

هر قسمت از این کارتون، معمولاً رمز و راز مستقلی داره که به کودکان اجازه میده، ماجراهای پلیسی رو دنبال و توی اون شرکت کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کارآگاهان خانه درختی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Treehouse Detectives بخاطر رویکرد سرگرم کننده و آموزشیش، بازخورد مثبتی دریافت کرد و در عین حال، رشد شناختی و اجتماعی بچه‌ ها رو تقویت و تجربه تماشای لذت بخشی رو براشون فراهم کرد.

کارتون Treehouse Detectives مناسب کودکان 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 4 سالش شده، حتما این کارتون جذاب و معمایی رو براش پخش کنید تا قدرت کنجکاوی فرزندتون رو افزایش بدین. در کنارش میتونید کارتون Justin Time رو هم برای فرزندتون پخش کنید.