اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Justin Time

دانلود کارتون Justin Time ، انیمیشنی سریالی محصول سال 2011 شبکه نتفلیکس است که برای کودکان پیش دبستانی ساخته شده است. این انیمیشن در قالب 3 فصل منتشر شد و شامل 39 قسمت 22 دقیقه ای میشه.

داستان انیمیشن جاستین تایم درباره پسری 8 ساله به نام جاستین است که همراه با دوستان خیالی خود یعنی اولیو و اسکویدگی، در هر قسمت به ماجراجویی های مختلفی می پردازن.

 

دانلود کارتون Justin Time زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در هر قسمت از کارتون ماجراجویی های جاستین ، شخصیت های کارتون توسط یک ماشین زمان، به جاهای مختلفی مثل قطب جنوب و صحرا و... سفر میکنن. در این مکان ها با حیوانات گوناگونی روبرو میشن که به کمک نیاز دارن. جاستین و دوستانش سعی میکنن تا به اون حیوانات کمک کنن.

انیمیشن Justin Time پیام های مثبت زیادی رو برای فرزندتون داره، از جمله این پیام ها میشه به برانگیختن حس کنجکاوی کودک و مهربانی و مسئولیت پذیری اشاره کرد.

 

تماشای آنلاین کارتون جاستین تایم زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کودک شما در انیمیشن ماجراجویی های جاستین ، به نقاط مختلف جهان سفر میکنه و با مکان ها و حیوانات مختلفی آشنا میشه. جاستین کوچک در این کارتون شخصیتی عملگرا و فعال داره که فرزند شما رو به داشتن فعالیت تشویق میکنه.

کارتون جاستین تایم مناسب کودکان 3 سال به بالاست. اگر فرزندتون این کارتون رو دوست داره، پیشنهاد میکنیم کارتون My Big Big Friend رو هم براش پخش کنید.