رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون My Big Big Friend

دانلود کارتون My big big friend ، این سریال که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن دوستان بزرگ بزرگ من می‌شناسن، در بین سال های 2011 تا 2014 تولید و پخش شده است.

کارتون دوستان بزرگ بزرگ من در طول پخش 4 ساله خودش در 2 فصل تولید شده که جمعا شامل 52 قسمت آموزشی و جذاب هست.

هر قسمت از کارتون دوستای بزرگ بزرگ من در حدود 22 دقیقه است که در روند پرورش کودک 2 زبانه قراره فرزندتون رو بمدت 19 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون My Big Big Friend زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن My big big friend درباره دختری 6 ساله بنام یوری هست که با دوستان صمیمی خودش مت و لیلی به بازی و ماجراجویی های زیادی میپردازن.

اونها یه دوست دیگه بنام گولیاس دارن که یه فیل آبی رنگه و در طول ماجراجویی هاشون اونها رو همراهی میکنه و بهشون کمک های بسیاری میکنه.

همچنین در طول کارتون، حیوانات مختلفی هم میان و همبازی این 3 شخصیت اصلی میشن تا بتونن به فرزند شما مسائل دیگه ای هم به غیر از زبان انگلیسی آموزش بدن.

هدف از تهیه کارتون My big big friend درسته که آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی هست، اما این کارتون میتونه بصورت غیر مستقیم مسائل دیگه ای رو هم آموزش بده.

مسائلی مثل آشنا کردن کودک با انواع مختلف حیوانات و همچنین معرفی قسمت های مختلف طبیعت و اینکه چطور از طبیعت محافظت کنی.

 

تماشای آنلاین کارتون دوستان بزرگ بزرگ من زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون کودک رو تشویق میکنه دنبال تخیلاتش بره و در قوه تخیلش استفاده کنه و اونو پرورش بده تا بتونه در آینده ازش برای حل مسائل استفاده کنه.

همچنین شخصیت های کارتون دوستان بزرگ بزرگ من با رفتار های مودبانه، پشتکار و کمک به دیگران که دارن، به کودک شما این مسائل رو هم آموزش میدن و الگوی رفتاری خوبی به حساب میان.

کارتون My big big friend مخصوص کودکان 3 سال به بالا تهیه شده که حتما این نکته رو در پخش مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم کارتون Pip and Posy رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.