رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون Tracteur Tom زبان فرانسوی

دانلود کارتون Tracteur Tom زبان فرانسوی ، که محصول سال 2002 تا 2004 کشور انگلستان است و بچه ها اونو با اسم انیمیشن تراکتور تام میشناسن.

کارتون Tracteur Tom که قبلا نسخه زبان انگلیسی اونو گذاشته بودیم، هم اکنون به زبان فرانسوی در دسترس شماست تا بتونین به پرورش کودک چند زبانه بپردازین.

کارتون تراکتور تام زبان فرانسه در طول پخش خودش در 2 فصل منتشر شده ، که جمعا شامل 52 قسمت متنوع و دیدنی میشه.

هر قسمت از کارتون فرانسوی Tracteur Tom در حدود 11 دقیقه است، که میشه گفت در طول آموزش زبان فرانسه به کودک بصورت غیر مستقیم، میتونه فرزند شما رو 10 ساعت در معرض مستقیم زبان فرانسوی قرار بگیره.

 

دانلود کارتون Tracteur Tom زبان فرانسوی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Tracteur Tom زبان فرانسوی درباره تراکتوری بنام تام هست که همراه با دوستای خودش، باز و کشاورز و ... در مزرعه اسپرینگ هیل زندگی میکنن.

اونها در هر قسمت، وظایفی رو به عهده میگیرن تا انجام بدن و همچنین کلی ماجراجویی های آموزشی انجام میدن، که میتونه برای فرزند شما بسیار آموزنده باشه.

در این کارتون، فرزند شما میتونه بصورت غیر مستقیم زبان فرانسه یاد بگیره و علاوه بر اون، میتونه استعداد و هوشش توسط این کارتون تقویت بشه.

 

آموزش زبان فرانسوی با تماشای کارتون تراکتور تام در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Tracteur Tom مخصوص کودکان 2 سال به بالا تهیه شده و مناسب این رده سنی میشه. پس اگه فرزندتون 2 سالش شده، در تهیه این کارتون شک نکنین.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون به زبان فرانسه خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Petit Ours Brun زبان فرانسوی رو هم دانلود و براش پخش کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

اگر در هر زمان از پرورش کودک 2 زبانه به مشکل برخوردین، حتما با کارشناسان دو زبانه شو تماس بگیرین و ازشون راهنمایی بخواهین.