اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Tom and Jerry: Snowman's Land 2022

دانلود کارتون Tom and Jerry: Snowman's Land 2022 ، که بچه ها اونو با اسم کارتون تام و جری: سرزمین آدم برفی می‌شناسن، مناسب بچه‌ های شیش سال به بالا و با مدت زمان ۷۶ دقیقه‌ است.

داستان انیمیشن تام و جری: سرزمین آدم برفی ، با جری و فامیلش، تافی شروع میشه که در تلاشن آدم‌ برفی به اسم لری رو از آب شدن نجات بدن و این وسط، تام و دکتر دابلوی رو هم می‌بینن. جری و تافی ماجراجویی های زیادی رو توی این مسیر پشت سر می‌ذارن.

 

دانلود کارتون Tom and Jerry: Snowman's Land 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Tom and Jerry: Snowman's Land 2022 یه ذره کمتر جر و بحث بین تام و جری رو داریم و تمرکز بیشتر روی نجات دادن لری هست. اما طرفدارای خودش رو ناامید نمی‌کنه و قسمت‌ هایی هم هست که اونهارو کنار هم می‌بینیم.

خشونت بخصوصی توی فیلم تام و جری: سرزمین آدم برفی ۲۰۲۲ نیست. یه جنگ برفی داریم و وسیله‌ای که گوله برف شلیک میکنه. همینطور صحنه‌ هایی از موش و گربه بازی معمولی شخصیت‌ ها، که همگی باهاش آشنایی داریم.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون تام و جری: سرزمین آدم برفی 2022 در وب سایت دوزبانه شو

توی فیلم Tom and Jerry: Snowman's Land 2022 ، همینطور دوستی که بین لری و تافی شکل می‌گیره رو هم داریم. از اونجایی که لری به‌ تازگی شکل گرفته و تجربیات زیادی نداره، بچه‌ ها خیلی راحت می‌تونن باهاش ارتباط بگیرن.

این کارتون زیبا مناسب کودکان 6 سال به بالاست. از دیگر کارتون های مناسب این رده سنی میشه به کارتون Madagascar: A Little Wild اشاره کرد.