اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • فصل 8

دانلود کارتون Madagascar: A Little Wild

دانلود کارتون Madagascar: A Little Wild ، این سریال محصول سال 2020 تا 2022 است و در کشور آمریکا تولید شده ، که بچه ها اون رو با نام کارتون ماداگاسکار کمی وحشی میشناسن.

انیمیشن ماداگاسکار کمی وحشی در طول پخش 2 ساله خودش در 8 فصل مهیج تولید شده است، که جمعا شامل 50 قسمت و 2 قسمت ویژه میشه.

هر قسمت از کارتون Madagascar A Little Wild در حدود 23 دقیقه است که در مسیر پرورش کودک دوزبانه میتونه فرزند شما رو در حدود 20 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Madagascar: A Little Wild زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Madagascar: A Little Wild درباره کودکی های قهرمانان ماداگاسکار یعنی الکس شیره، مارتی گورخر، ملمان زرافه و گلوریا اسب آبی هست.

در این سری کارتون زندگی این 4 دوست بامزه رو به تصویر میکشه و ماجراجویی های اونها که در زیستگاه باغ وحش سنترال پارک اتفاق میافته رو نشون میده.

در کارتون ماداگاسکار: کمی وحشی فرزند شما علاوه بر اینکه در معرض زبان انگلیسی قرار میگیره ، میتونه با مفاهیم مهمی آشنا بشه که در زندگیش ممکنه براش مفید باشن.

در کارتون ماداگاسکار فرزند شما قراره با مفهوم اعتماد بنفس آشنا بشه و یاد میگیره که همیشه خودش باشه و تظاهر به رفتارهای دیگه نکنه.

 

تماشای آنلاین کارتون ماداگاسکار: کمی وحشی زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کودک رو با مفهوم رفتن به سمت آرزوها و جا نزدن آشنا میکنه و بهش یاد میده که چطور دنبال رویاهاش بره و منصرف نشه.

کارتون Madagascar A Little Wild مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده که باید هنگام تهیه به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده ، دو زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه حتما کارتون The Adventures of Paddington رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

ممکنه سوال پیش بیاد که در مسیر آموز زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم به کودک، کدوم کارتون ها رو برای فرزندم پخش کنم که مناسب باشه، در این صورت حتما به کارشناسان ما پیام بدین تا برنامه آموزشی مناسب رو براتون ارسال کنن.