اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون The Adventures of Paddington

دانلود کارتون The Adventures of Paddington ، پخش این کارتون سریالی از سال 2019 شروع شده و محصول کشور انگلستان و فرانسه است. بچه ها اون رو با اسم کارتون ماجراهای پدینگتون میشناسن.

انیمیشن ماجراهای پدینگتون در طول پخش خودش در 3 فصل جداگانه تولید شده، که شامل 114 قسمت جذاب و آموزشی میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از ماجراهای پدینگتون در حدود 22 دقیقه است و قراره فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه به مدت 41 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون The Adventures of Paddington زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Adventures of Paddington درباره خرس بامزه ای است که اسمش پدینگتونه و عاشق ماجراجویی و گشت و گذار در دنیاست.

پدینگتون یه خاله مهربون بنام لوسی داره، که دوست داره براش نامه بنویسه و در نامه هاش به همه ماجراجویی هایی که کرده اشاره میکنه و براش تعریف میکنه.

تمامی داستان ها و ماجراجویی های این کارتون در شهر زیبای لندن اتفاق میافته و خرس بامزه داستانمون فرزند شما رو به ماجراجویی های آموزنده زیادی میبره.

در انیمیشن Adventures of Paddington فرزند شما قراره با مهارت های اجتماعی زیادی آشنا بشه تا بتونه بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنه.

همچنین شخصیت اصلی داستانمون به فرزندتون قراره یاد بده که با کسب تجربه و دونستن چیزهای جدید، آدم میتونه از پس هر مشکلی که پیش روشه بر بیاد.

 

تماشای آنلاین کارتون ماجراهای پدینگتون زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون The Adventures of Paddington مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده که حتما دقت داشته باشین فرزندتون 5 سالش شده باشه تا این کارتون رو براش تهیه کنین.

علاوه بر این اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده ، حتما کارتون Bugs Bunny Builders رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی برای همدیگه باشن.

اگر هر لحظه از آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم احساس کردید به مشکل برخوردین، حتما با کارشناسان دو زبانه شو تماس بگیرین و ازشون راهنمایی بخوایین.