رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون Bugs Bunny Builders

دانلود کارتون Bugs Bunny Builders ، این سریال محصول سال 2022 است که تاکنون یک فصل 35 قسمتی از آن منتشر شده و مدت زمان هر قسمت حدودا 11 دقیقه است.

داستان کارتون سازندگان باگز بانی درباره یه خرگوش بامزه و دوستانش هست که توی کار ساخت و ساز هستن.

باگز، لولا، دافی، پورکی، توییتی و دوستان دیگه اشون با همدیگه همکاری میکنن تا سازه های عجیبی رو خلق کنن. در این مسیر هرگز تسلیم نمیشن و چیزهای باارزشی رو یاد میگیرن.

 

دانلود کارتون Bugs Bunny Builders زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Bugs Bunny Builders به فرزندتون اهمیت کار گروهی آموزش داده میشه و فرزند شما یاد میگیره که اگر برای انجام کارها، برنامه داشته باشه و هرگز تسلیم نشه، میتونه از عهده هر کاری بربیاد.

شخصیت های کارتون باگز بانی و تیم سازندگان ، تمام تلاششون رو میکنن تا لونی برگ رو به مکانی امن تر و شادتری برای دوستان و همسایگانشون تبدیل کنن.

انیمیشن سازندگان باگز بانی مناسب کودکان 5 سال به بالاست. در صورتی که فرزند شما 5 سالش شده، میتونید این کارتون رو براش پخش کنید.

 

تماشای آنلاین کارتون Bugs Bunny Builders زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

یکی از ویژگی های مثبت انیمیشن باگز بانی و تیم سازندگان اینه که در کنار سرگرمی و مسائل سرگرم کننده برای کودکان، مواردی نظیر نحوه سازماندهی، مدیریت زمان و پشتکار داشتن رو به کودک یاد میده.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Big Words, Small Stories رو هم براش پخش کنید.

دیدن کارتون Bugs Bunny Builders و دیگر کارتون های زبان اصلی، در کنار رعایت اصول پرورش کودک دوزبانه، به شما کمک میکنه تا بتونید یه فرزند دوزبانه تربیت کنید. بهتون پیشنهاد میکنیم که برای آشنایی با این اصول حتما قسمت مقالات سایت دوزبانه شو رو مطالعه کنید.