• فصل 1

دانلود کارتون Big Words, Small Stories

دانلود کارتون Big Words, Small Stories ، ساخت این انیمیشن از سال 2021 شروع شده و بچه ها با اسم انیمیشن کلمات بزرگ، داستان های کوچک اون رو میشناسن.

کارتون کلمات بزرگ داستان های کوچک تاکنون در 1 فصل تولید شده که شامل 65 قسمت 5 دقیقه ای میشه. این انیمیشن قراره فرزند شما رو به مدت 5 ساعت و نیم در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

داستان کارتون Big Words, Small Stories درباره ماجراهای یک پسر 4 ساله است که در هر قسمت، یک کلمه انگلیسی به شکلی کاملا جذاب و آموزشی معرفی میشه و کودک رو با اون آشنا میکنه.

همچنین کارتون کلمات بزرگ داستان کوتاه هم میتونه به آموزش زبان نگلیسی بصورت غیرمستقیم بپردازه و هم میتونه کودک رو با مسائل مختلف آشنا کنه.

 

دانلود کارتون Big Words, Small Stories زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هدف اصلی از ساخت انیمیشن Big Words, Small Stories ، آموزش لغات جدید انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم هست، تا کودک بتونه پس از پایان قسمت، معنی و کاربرد اون رو متوجه بشه.

با دونستن معنی و کاربرد کلماتی که در انیمیشن کلمات بزرگ، داستان های کوتاه آموزش داده میشن، کودک میتونه در شرایط و موقعیت های مناسب، از اونها استفاده کنه و این یعنی در پرورش کودک دوزبانه موفق شده اید.

همچنین کارتون Big Words, Small Stories میتونه با معرفی مسائل و موضوعات مختلفی که با کلمات ارائه میشن، باعث رشد و پرورش استعداد کودک بشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Big Words, Small Stories زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در صورتی که فرزندتون از انیمیشن کلمات بزرگ داستان های کوچک خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم حتما کارتون Between the Lions رو هم براش تهیه کنین تا در مسیر پرورش کودک 2 زبانه مکمل همدیگه باشن.

نکته آخری که باید درباره کارتون Big Words, Small Stories بدونین اینه که برای کودکان 5 ساله ساخته شده و مناسب این سنین هستش.

در سایت 2 زبانه شو با چندین سال تجربه در زمینه پرورش کودک 2 زبانه ، میدونیم که آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودک چقدر میتونه سخت و طاقت فرسا باشه، اما نگران نباشین چون مشاورین ما همیشه هستن تا در این مسیر همراه شما باشن.